A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

На конкурси з продажу Костянтинівської та Мигіївської ГЕС надійшла рекордна кількість заявок – Ігор Білоус

На конкурси з продажу Костянтинівської та Мигіївської ГЕС надійшло дуже багато заявок, – про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Голова ФДМУ Ігор Білоус.

«Не можу розголошувати ні точну кількість, ні назви компаній, але учасників багато, а серед них – кілька компаній, кінцевими бенефіціарами яких є іноземці. Старожили Фонду кажуть, що вони не пам’ятають за свою більш ніж 20-ти річну роботу тут, щоб стільки заявок подавалось на один об’єкт малої приватизації», – написав керівник Фонду.

Він запевнив, що це будуть найпрозоріші аукціони з приватизації малих державних підприємств за останні 10 років.

За його словами, відповідно до законодавства про малу приватизацію, до самого процесу допускають виключно учасників торгів, членів конкурсної комісії і ліцитатора. «Тому розповісти про їх результат я зможу лише коли закінчиться аукціон. Тому чекатиму на усіх зацікавлених представників ЗМІ на прес-майданчику ФДМУ на 1 поверсі після торгів», – повідомив Голова ФДМУ.

ФДМУ нагадує: прес-конференція Голови ФДМУ відбудеться 22 листопада о 15.00 у приміщенні ФДМУ на вул. Генерала Алмазова (колишня Кутузова) 18/9.

Довідки та акредитація за телефонами 284-94-24 та 067 277 6199 (можна надсилати СМС)