A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Щодо анулювання сертифіката суб’єкта оціночної діяльності

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

   15.02.2019                                         Київ                                      №  149

 

Щодо анулювання сертифіката
суб’єкта оціночної діяльності

 

Відповідно до абзацу третього частини першої статті 20  Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», згідно з абзацом третім пункту 1 розділу ІІ Положення про порядок анулювання сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання та їх поновлення після анулювання, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 27 березня 2006 року № 513, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 квітня 2006 року за № 417/12291 (зі змінами), враховуючи наказ Фонду державного майна України  від 12 лютого  2019 року № 142 «Щодо внесення відповідних змін до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності стосовно оцінювача Бондарєва О.С.», яким позбавлено (анульовано) Бондарєва Олександра Сергійовича спеціалізації 1.1 «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них» з кваліфікаційного  свідоцтва оцінювача від 06 грудня 2003 року МФ № 736, виданого Фондом державного майна України спільно з Колективним підприємством «Інформаційно-консультаційний центр Українського товариства оцінювачів», а також враховуючи те, що Бондарєв О.С. був заявлений єдиним оцінювачем у штатному складі приватного підприємства «БІЛЕ ЯБЛУКО ТМ» під час прийняття Фондом державного майна України рішення про видачу підприємству сертифіката суб’єкта оціночної діяльності,

НАКАЗУЮ:

1. Анулювати сертифікат суб’єкта оціночної діяльності від 07 листопада 2018 року № 867/18, виданий приватному підприємству «БІЛЕ ЯБЛУКО ТМ» (ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ 35926811).

2. Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності внести відповідні зміни до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності та вжити заходів щодо оприлюднення цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності.

 

Заступник Голови  Фонду                                                              Є. АСТАШЕВ