A A A K K K

Об'єкт незавершеного будівництва - металевий модуль

Type of privatization: Small privatisation

Group:

Asset:

Region: Sumy region

Address: м. Конотоп, вул. Ярківська, 2

Code (registry №):

EDRPOU Code: 00309766

Name:

Address:

Name: Об'єкт незавершеного будівництва - металевий модуль

Asset holder EDRPOU Code: 00309766

Asset holder name:

Asset holder address:

Statute capital, UAH: 0.00

Object size: 62 % of constr. completion

Stake, %:

Starting price: 448 535.00

Starting price: 448 535.00

Way of privatization:

Form of sale:

Privatization status: Selling

Date of sale announcement:08.07.2020

Date and time of sale: 28.09.2020

Date of publication of the results of the sale \ suspension \ sale termination:

Type of economic activity:

Information:

Інформація про балансоутримувача: відсутній.

Відомості про споруди та площу земельної ділянки, які використовує управління, умови їх використання.

Пропонується до продажу об’єкт незавершеного будівництва – металевий модуль, за адресою: Сумська область, м. Конотоп, вул. Ярківська, 2.

Реєстраційний номер про право власності об’єкта нерухомого майна за відомостями з державного реєстру речових прав на нерухоме майно – 1695586259104.

Характеристика об’єкта незавершеного будівництва – металевий модуль: об'єкт приватизації розташований на території колишньої Конотопської швейної фабрики, яку ліквідовано як юридичну особу. Об’єкт представляє собою незавершене будівництво будівлі, частина якої є металевим модулем, частина – капітальна цегляна будівля. Каркас металевого модуля – металеві ферми (6 шт.), довжина ферми–18,0 м, відстань між колонами - 6,0 м, висота-5,0 м. Стіна модуля-стінові панелі. Площа забудови модуля – 399,00 кв.м. Будівельний об'єм – 1995,00куб.м. Фундамент цегляної частини-стовпчастий з монолітного бетону. Стіни та перегородки цегляні. Перекриття із збірних залізобетонних плит. Вікна, двері-дерев'яні. Покрівля-металева. Дах - двоскатний. Висота будівлі-5,0м. Площа забудови-565,0 кв.м. Будівельний об'єм 2825,0 куб.м. Будівельний об'єм підвалу - 4437,0 куб.м. Частково оштукатурені офісні приміщення. Інженерні мережі - водопостачання, водовідведення, знаходяться в неробочому стані. Роботи по опаленню не виконувалися. Ступінь будівельної готовності об'єкта незавершеного будівництва – металевий модуль, за даними технічного паспорту, складає 62,0%. Об'єкт не охороняється. Робота з консервації об'єкта не проводилась.

На будівельному майданчику відсутні матеріали, вироби, конструкції, які завезені та не використані для будівництва, відсутнє устаткування не передане до монтажу чи таке, що потребує монтажу.

Право власності: оформлено за Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Сумській області.

Відомості про земельну ділянку, на якій розташований об'єкт приватизації: земельна ділянка під об'єктом юридично не оформлена, її межі та розміри не визначені, кадастровий номер не присвоєно.

Customer of sale:

Sale organizer: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, вул.Небесної Сотні, 1/23, м.Полтава, 36014