A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Политика реформ

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ
НАКАЗ

      02.04.2015                                         Київ                                                №  481 

 

Про затвердження Плану заходів Фонду
державного майна України з виконання
Програми діяльності Кабінету Міністрів
України та
Стратегії сталого розвитку
«Україна – 2020»

Відповідно до розпорядження  Кабінету Міністрів України від 04 березня 2015 року № 213-р «Про затвердження плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020» у 2015 році», пункту 2 Витягу з протоколу № 7 засідання Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2014 року «Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України», доручення  Кабінету  Міністрів  України  від  12  січня  2015  року № 654/0/1-15, а також  листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 20.03.2015 № 4712-06/6759-03

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План заходів Фонду державного майна України з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку "Україна - 2020" у 2015 році (далі – План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Фонду державного майна України забезпечити виконанняПлану заходів, а також щомісяця до 1 числа надавати інформацію про стан його виконання до Управління законодавчо-аналітичного забезпечення реформування відносин власності за формою, наведеною в додатку до цього наказу.

3. Управлінню законодавчо-аналітичного забезпечення реформування відносин власності щомісяця до 5 числа надавати Кабінету Міністрів України  та Міністерству економічного розвитку і торгівлі України інформацію про стан виконання Плану заходів.

4. Управлінню   взаємодії  з Верховною  Радою  України   та комунікаційного забезпечення  забезпечити розміщення Плану заходів та інформації, зазначеної у пункті 3 цього наказу,  на веб-сайті Фонду державного майна України.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Фонду державного майна України  від 13 січня 2015 року № 10 «Про затвердження Плану заходів Фонду державного майна України з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Коаліційної угоди».

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

В. о. Голови Фонду                                                                                                                  Д. Парфененко

Зміни до Наказу

Додаток
Зміни до Наказу
Додаток
 

Інформація Фонду державного майна України про стан виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020»

Січень
Лютий

 Інформація Фонду державного майна України про стан виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020» у 2015 році:
Січень

Лютий
Березень
Квітень
Травень
Червень
Липень
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень