A A A K K K

2020-09-27 На базі ДП «Черноморський яхт-клуб» в Одесі відбувся Перший Чемпіонат України з вітрильного спорту в класі яхт PLATU25

23-27 вересня в Одесі на базі ДП «Черноморський яхт-клуб» відбувся Перший Чемпіонат України з вітрильного спорту в класі яхт PLATU25.

Організаторами чемпіонату також виступили Міністерство молоді і спорту України, Вітрильна федерація України, Вітрильна федерація Одеської області. В регаті взяли участь 21 команда з Одеси, Києва, Херсона, Нікополя та Дніпра. Всього 106 яхтсменів, серед яких олімпійські призери, чемпіони світу та Європи, заслужені майстри спорту. 

Цей чемпіонат - перший подібний для України. Його провели за міжнародними правилами, за якими проводять чемпіонати світу та Європи. Це означає, що всі команди-учасники регати використовували власні яхти одного класу, а не орендовані.  

За новинами регати слідкували не тільки в засобах масової інформації в Україні, але і закордоном. В результаті успішної організації та проведення регати президент світової асоціації класу Platu 25 запропонував провести Чемпіонат Європи у 2021 році саме в Одесі.