A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Черкаська обл.

ІНФОРМАЦІЯ

РВ ФДМУ по Черкаській області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки

І. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою продовження договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

— 1. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлового приміщення будівлі навчального корпусу ДНЗ «Буцький політехнічний професійний ліцей» площею 3,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Державний навчальний заклад «Буцький політехнічний професійний ліцей». Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Центральна, 2, смт Буки, Маньківський р-н, Черкаська обл. Платник робіт з оцінки: ПАТ КБ «Приватбанк». Дата оцінки: 28.02.2018.

— 2. Назва об’єкта оцінки: їдальня на п’ятому поверсі адмінбудівлі площею 18,5 м2, площі спільного користування площею 5,0 м2, загальною площею 23,5 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Соснівський РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Пастерівська, 104, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: ФОП Мусатова Н. М. Дата оцінки: 28.02.2018.

— 3. Назва об’єкта оцінки: частина нежитлових приміщень на першому поверсі двоповерхової цегляної будівлі колишнього банку «Україна» площею 115,0 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області. Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Шевченка,6, м. Канів, Черкаська область. Платник робіт з оцінки: ПАТ КБ «Приватбанк». Дата оцінки: 28.02.2018.

ІІ. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати з метою укладення договору оренди державного майна. Замовник робіт з оцінки: РВ ФДМУ по Черкаській області.

— 1. Назва об’єкта оцінки: приміщення сцени площею 59,6 м2 та актового зала площею 210,2 м2 у будівлі клубу-їдальні навчального корпусу № 10 загальною площею 269,8 м2. Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Черкаський державний технологічний університет. Місцезнаходження об’єкта оцінки: бульв. Шевченка, 333, м. Черкаси. Платник робіт з оцінки: Громадська організація «Школа традиційного карате Окінава». Дата оцінки: 28.02.2018.

Для участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності – суб’єкти господарювання, які мають сертифікат суб’єкта оціночної діяльності за відповідними напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах цих напрямів.

Учасникам конкурсу потрібно подати до регіонального відділення конкурсну документацію відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, яка складається з підтвердних документів, а саме:

заяву про участь у конкурсі з відбору СОД за встановленою формою (додаток 3 до Положення); інформацію про претендента (додаток 4 до Положення); інформацію щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 до Положення) разом із копіями документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (абзац 2 п. 4 розділу 1 Положення); пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (для об’єктів нерухомого майна – не більше 8 днів; для цілісних майнових комплексів – не більше 20 днів), запечатану в окремому конверті.

Враховуючи вимоги листа ФДМУ від 05.02.2018 № 10-59-2370 «Щодо показників середніх значень цін надання послуг з незалежної оцінки майна у ІУ кварталі 2017 р.» та з метою недопущення нанесення збитків платникам робіт, комісією не будуть розглядатися конкурсні пропозиції щодо ціни послуги з оцінки, що перевищують: об’єкт нерухомого майна, зокрема декілька об’єктів нерухомого майна, що є одним об’єктом оцінки (нежитлові приміщення, майданчики, технічні приміщення, дахи та нерухоме майно для встановлення передавальних пристроїв) – 2 400 грн; окремо розташована будівля – 5 900 грн, комплекс будівель та споруд – 10 400 грн, об’єкт незавершеного будівництва – 8 500 грн; цілісний майновий комплекс – 38 000 грн; необоротні активи – 29 200 грн; пакет акцій – 37 600 грн.

Для визначення подібного до об’єкта оцінки об’єкта, що розглядатиметься як практичний досвід, буде використовуватись інформація, визначена в листі ФДМУ від 08.04.2016 № 10-36-6493.

Пропозиції щодо строку виконання робіт слід зазначати в єдиній одиниці виміру – календарних днях.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті (розмір конверта не менше А-5) окремо по кожному об’єкту оцінки до РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000. Email:cherkasy@spfu.gov.ua . На конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Останній день подання заяв – 20 березня 2018 року до 16.00.

Конкурс відбудеться 26 березня 2018 року об 11.00 в РВ ФДМУ по Черкаській області за адресою: бульв. Шевченка, 205, м. Черкаси, 18000, тел. 37-29-71.