A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Хмельницька обл.

ІНФОРМАЦІЯ

РВ ФДМУ по Хмельницькій області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів державної власності

— Назва об’єкта оцінки № 1: гараж площею 17,6 м2 (разом із земельною ділянкою). Балансоутримувач – Головне управління статистики у Хмельницькій області. Місцезнаходження об’єкта: Хмельницька обл., м. Старокостянтинів, пров. Подільський, 4/1. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості з метою приватизації шляхом продажу на аукціоні. Телефон та електронна адреса замовника конкурсу: (0382) 79-56-16; khmelnytskyi@spfu.gov.ua Розмір земельної ділянки – 95,0 м2. Кадастровий номер земельної ділянки 6810800000:04:020:0117. Місце розташування земельної ділянки: Хмельницька обл., м. Старокостянтинів, пров. Подільський, 4/1. Цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Правовий режим земельної ділянки – право власності. Дата оцінки – 28.02.2018. Замовник та особа-платник робіт з оцінки – РВ ФДМУ по Хмельницькій області. Подібними об’єктами до об’єкта оцінки є: гаражі, виробничо-складська нерухомість.

— Назва об’єкта оцінки № 2: гараж з кладовою площею 25,8 м2 (разом із земельною ділянкою). Балансоутримувач – Головне управління статистики у Хмельницькій області. Місцезнаходження об’єкта: Хмельницька обл., м. Старокостянтинів, пров. Подільський, 4/2. Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості з метою приватизації шляхом продажу на аукціоні. Телефон та електронна адреса замовника конкурсу: (0382) 79-56-16; khmelnytskyi@spfu.gov.ua. Розмір земельної ділянки – 93,0 м2. Кадастровий номер земельної ділянки 6810800000:04:020:0115. Місце розташування земельної ділянки: Хмельницька обл., м. Старокостянтинів, пров. Подільський, 4/2. Цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Правовий режим земельної ділянки – право власності. Дата оцінки – 28.02.2018. Замовник та особа-платник робіт з оцінки – РВ ФДМУ по Хмельницькій області. Подібними об’єктами до об’єкта оцінки є: гаражі, виробничо-складська нерухомість.

— Назва об’єкта оцінки № 3: гідротехнічні споруди ставу Михиренці (реєстровий номер 25592421.85.ААЕЖАЖ801, інв. № 2-731), а саме: контурна та роздільна дамби, водовипуск, обвідний канал, верховинна дамба. Балансоутримувач – ДП «Укрриба». Місцезнаходження об’єкта: Хмельницька обл., Теофіпольський р-н, Михиринецька с/р, за межами с. Михиренці, в заплаві р. Случ. Мета проведення незалежної оцінки – укладення договору оренди. Телефон та електронна адреса замовника конкурсу: (0382) 79-56-16; khmelnytskyi@spfu.gov.ua. Дата оцінки – 28.02.2018. Замовник робіт з оцінки – РВ ФДМУ по Хмельницькій області. Особа-платник робіт з оцінки – Фермерське господарство «Ранок». Подібними об’єктами до об’єкта оцінки є: гідротехнічні споруди.

Конкурсною комісією будуть розглядатися конкурсні пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки об’єктів № 1 – 2 – що не перевищують 9,2 тис. грн, об’єкта № 3 – що не перевищують 7,1 тис. грн.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію у запечатаному конверті з описом документів, що містяться у конверті, а саме:

1) підтвердні документи: заява про участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 3 до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075); копії документів, в яких зазначено правовий статус претендента; копії документів, що підтверджують право на виконання робіт з оцінки майна та з експертної грошової оцінки земельних ділянок (для об’єктiв № 1 – 2); копії документів, передбачених абзацом сьомим пункту 11 розділу 1 Положення (за наявності); інформація про претендента (додаток 4 до Положення); 2) документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (абзац другий пункту 4 Розділу 1 Положення, додаток 2 до Положення); 3) конкурсна пропозиція претендента подається в окремому запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

Місцезнаходження конкурсної комісії та робочої групи: 29000, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, каб. № 10. Телефони для довідок: (0382) 72-09-45 (приймальня), 79-56-16.

Конкурсна документація подається до сектору управління персоналом, організаційно-документального, інформаційного забезпечення та роботи зі ЗМІ РВ ФДМУ по Хмельницькій області (каб. № 1) за чотири робочих дні до дати проведення конкурсу (включно).

Конкурс відбудеться через 14 днів після опублікування інформації о 10.00 у РВ ФДМУ по Хмельницькій області за адресою: вул. Соборна, 75, м. Хмельницький, 29000.