A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Конкурси

ІНФОРМАЦІЯ

Яворівської КЕЧ району про проведення конкурсу на право оренди нерухомого військового майна

Назва і місце розташування органу, що проводить конкурс: КЕЧ м. Яворова, адреса: 81000, Львівська обл., м. Яворів, вул. Львівська, 19.

— 1. Назва об’єкта та його місцезнаходження: гуртожиток у т. ч. їдальня (частина нежитлового приміщення будівлі) інв. № 18 військового містечка № 26 загальною площею 1,0 кв. м за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, Старичівська сільська рада урочище Курницьке, 26.

Стартовий розмір орендної плати, визначений відповідно до вимог чинного законодавства України, становить 58,73 грн на місяць (без ПДВ).

— 2. Назва об’єкта та його місцезнаходження: їдальня (частина нежитлового приміщення будівлі) інв. № 4 військового містечка № 20 загальною площею 1,0 кв. м за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, Верблянська сільська рада урочище Старичівське.

Стартовий розмір орендної плати, визначений відповідно до вимог чинного законодавства України, становить 53,03 грн на місяць (без ПДВ).

— 3. Назва об’єкта та його місцезнаходження: гуртожиток у т. ч. їдальня (частина нежитлового приміщення будівлі) інв. № 1 військового містечка № 21 загальною площею 1,0 кв. м за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, Верблянська сільська рада урочище Старий штаб.

Стартовий розмір орендної плати, визначений відповідно до вимог чинного законодавства України, становить 58,20 грн на місяць (без ПДВ).

— 4. Назва об’єкта та його місцезнаходження: їдальня (частина нежитлового приміщення будівлі) інв. № 3 військового містечка № 25 загальною площею 2,0 кв. м за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, Старичівська сільська рада урочище Пруське, 25.

Стартовий розмір орендної плати, визначений відповідно до вимог чинного законодавства України, становить 114,83 грн на місяць (без ПДВ).

— 5. Назва об’єкта та його місцезнаходження: їдальня (частина нежитлового приміщення будівлі) інв. № 15 військового містечка № 38 загальною площею 1,0 кв. м за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, Верблянська сільська рада урочище Гвардійське.

Стартовий розмір орендної плати, визначений відповідно до вимог чинного законодавства України, становить 65,78 грн на місяць (без ПДВ).

— 6. Назва об’єкта та його місцезнаходження: клуб (частина нежитлового приміщення будівлі) інв. № 12 військового містечка № 32 загальною площею 1,0 кв. м за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, Старичівська сільська рада урочище Курницьке, 32.

Стартовий розмір орендної плати, визначений відповідно до вимог чинного законодавства України, становить 61,95 грн на місяць (без ПДВ).

— 7. Назва об’єкта та його місцезнаходження: КПП (частина нежитлового приміщення будівлі) інв. № 296 військового містечка № 53 загальною площею 1,0 кв. м за адресою: Львівська обл., м. Яворів, вул. І. Хрестителя, 53.

Стартовий розмір орендної плати, визначений відповідно до вимог чинного законодавства України, становить 57,83 грн на місяць (без ПДВ).

Основні умови конкурсу та вимоги щодо використання об’єктів:

найбільший розмір орендної плати; використання об’єкта оренди під розміщення торговельних автоматів, що відпускають продовольчі товари; компенсація орендодавцю податку на землю під об’єктом оренди та за прилеглу територію; компенсація витрат за виконання незалежної оцінки майна; виконання ремонту орендованого майна, встановлення приладів обліку комунальних послуг за рахунок власних коштів орендаря та укладення прямих договорів з постачальними організаціями, забезпечення зобов’язання орендаря щодо сплати орендної плати внесенням завдатку у розмірі, не меншому ніж одна місячна орендна плата.

Кінцевий термін приймання документів на конкурс: по завершенні 20 календарних днів з моменту опублікування цієї інформації.

Тел./факс для довідок: (03259) 2-11-30, 21-11-40.

 

ІНФОРМАЦІЯ

КЕВ м. Львова про проведення конкурсу на право оренди нерухомого військового майна

Назва та місце розташування органу, що проводить конкурс: КЕВ м. Львова, адреса: 79007 м. Львів, вул. Батуринська, 2.

— Назва об’єкта та його місцезнаходження: об’єкт (Лот) № 1: нежитлова будівлі та технічні майданчики загальною площею 3 270,8 кв.м військового містечка № 288 за адресою: м. Львів, вул. Луганська, 3, а саме: нежитлова будівля збірно-металевого сховища (інв. № 86) площею 335,8 кв.м та технічні майданчики з асфальтобетонним покриттям: № 7 площею 2 175,0 кв.м, № 8 площею 480,0 кв.м; № 9 площею 280,0 кв.м.

Стартовий розмір орендної плати, визначений відповідно до чинного законодавства України, за базовий місяць оренди – грудень 2017 року становить 37 796,83 грн (без ПДВ).

У подальшому орендна плата підлягає щомісячному корегуванню на індекс інфляції, згідно вимог чинного законодавства України.

— Назва об’єкта та його місцезнаходження: об’єкт (Лот) № 2: частина нежитлового приміщення першого поверху в будівлі (інв. № 1) загальною площею 2,0 кв.м військового містечка № 35 за адресою: м. Львів, пл. Соборна, 6.

Стартовий розмір орендної плати визначений відповідно до чинного законодавства України, за базовий місяць оренди – грудень 2017 року становить: 1 466,67 грн (без ПДВ) .

У подальшому орендна плата підлягає щомісячному корегуванню на індекс інфляції, згідно вимог чинного законодавства України.

Основні вимоги щодо умов договору та експлуатації об’єктів:

використання нерухомого військового майна: по об’єкту (Лот) № 1: нежитлова будівля (інв. № 86) – для розміщення виробничо-складських приміщень (інше використання нерухомого майна) та використання технічних майданчиків № 7, 8, 9 – для розміщення та складування матеріалів та обладнання (інше використання нерухомого майна); по об’єкту (Лот) № 2 – для розміщення банкомата; термін дії договору оренди – 2 роки 11 місяців. Продовження дії договору оренди можливе за умови дотримання умов договору та вимог чинного законодавства та погодження з органом військового управління; компенсація орендодавцю податку за землю під об’єктом оренди та за прилеглу територію; компенсація переможцем конкурсу витрат за виконання незалежної оцінки майна протягом 10 днів з моменту оголошення результатів конкурсу; виконання поточного та капітального ремонту орендованого майна за рахунок орендаря без компенсації витрат на їх здійснення; зобов’язання не зберігати і не використовувати в орендованому приміщенні токсичні, вибухові, наркотичні, радіоактивні речовини і матеріали, забезпечити протипожежну безпеку об’єкта оренди; зобов’язання встановлення приладів обліку комунальних послуг за рахунок власних коштів орендаря та укладення прямих договорів з постачальними організаціями; зобов’язання щодо дотримання належних умов експлуатації об’єкта оренди, запобігання його пошкодженню та псуванню, утримувати майно в належному стані, не гіршому ніж на момент передачі його в оренду; зобов’язання виконувати всі необхідні заходи для захисту довкілля з метою дотримання екологічних норм експлуатації приміщення; забезпечення зобов’язань орендаря зі сплати орендної плати внесенням завдатку у розмірі, не меншому ніж тримісячна орендна плата за перший (базовий) місяць, який вноситься протягом 10 днів з моменту підписання договору оренди в рахунок плати за останні три місяці оренди; заборона суборенди, приватизації та переходу права власності на орендоване майно; зменшення площі орендованого нерухомого військового майна протягом терміну дії договору оренди не допускається; мета і предмет господарської діяльності, визначені в установчих документах суб’єкта господарювання, який здійснює господарську діяльність на базі орендованого майна, не можуть суперечити умовам договору оренди; укладення проекту договору оренди нерухомого військового майна з переможцем конкурсу у 5-денний термін після проведення конкурсу.

Документи для участі у конкурсі та конкурсні пропозиції подаються в конверті з написом «На конкурс», запечатаному печаткою учасника конкурсу. Кінцевий термін приймання документів на конкурс – за 5 календарних днів до дати проведення конкурсу.

Конкурс буде проведено о 10.00 на 21-й календарний день після публікації цієї інформації в газеті «Відомості приватизації» в приміщенні актового залу КЕВ м. Львова.

Телефон для довідок з питань конкурсу (032) 255-74-80.

Для участі в конкурсі учасник подає на розгляд конкурсної комісії такі документи:

заяву про участь у конкурсі та такі документи:

а) для учасників, які є юридичними особами: посвідчені нотаріусом копії установчих документів; належним чином оформлену довіреність, видану представнику юридичної особи з наданням повноважень, та документ, що посвідчує представника юридичної особи; завірену належним чином копію звiту про фiнансовi результати учасника конкурсу з урахуванням дебіторської i кредиторської заборгованості за останній рік; довiдку вiд учасника конкурсу про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;

б) для учасникiв, якi є фiзичними особами: посвідчену нотаріусом копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності; витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; завірену належним чином копію декларацiю про доходи або завiрену в установленному порядку копiю звiту суб’єкта малого пiдприємництва – фiзичної особи – платника єдиного податку; належним чином оформлена довіреність, видана представнику фізичної особи з наданням повноважень, та копію документа, що посвідчує представника фізичної особи;

для всіх учасників: техніко-економічне обґрунтування оренди – зобов’язання (пропозицiї) щодо виконання умов конкурсу та забезпечення виконання зобов’язання щодо сплати орендної плати (завдатку та гарантії); додатковi пропозицii до договору оренди; платіжне доручення з відміткою банківської установи щодо перерахування суми конкурсної застави (гарантії) в розмірі шести стартових орендних плат; повiдомлення про засоби зв’язку з учасником конкурсу.

До участі у конкурсі не допускається особа, якщо нею не перераховано суму застави для участі у конкурсі на право оренди об’єктів нерухомого майна та надано пропозиції щодо використання нерухомого майна у спосіб заборонений чинним законодавством України.

Внесення конкурсної застави в розмірі шести стартових орендних плат, яка вноситься для участі в конкурсі, перераховується: КЕВ м. Львова, код за ЄДРПОУ 07638027, код банку 820172, Державна казначейська служба України, м. Київ УДКСУ у Залізничному р-ні м. Львова, р/р № 37316039001696.

У разі відмови переможця від укладення договору оренди застава не повертається та зараховується до державного бюджету.

Якщо під час відкриття запечатаних конвертів виявилося, що учасники конкурсу, які відповідно до поданих пропозицій можуть бути визнані переможцями, подали однакові пропозиції, то ці учасники конкурсу на цьому ж засіданні можуть надати додаткові пропозиції у письмовому вигляді щодо більшого розміру орендної плати.

Переможцем конкурсу буде визнано учасника конкурсу, який відповідає всім умовам конкурсу, визначеним конкурсною комісією, та який надав пропозиції про найбільший розмір місячної орендної плати за використання об’єкта оренди порівняно із стартовою орендною платою за базовий місяць розрахунку, але не нижчеий ніж на аналогічних об’єктах інших форм власності.

При проведенні конкурсу та укладенні договору оренди буде забезпечено виконання вимог Указу Президента України від 16.09.2015 №549/2015 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».