A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Вивчення попиту (мала приватизація)

Вивчення попиту на об`єкти малої приватизації, у тому числі разом із земельними ділянками

 Нежитлова будівля за адресою: Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Ново- градківка, вул. Центральна, 57.
Будівля контори-лабораторії за адресою: Одеська обл., м. Білгород- Дністровський, вул. Кочубинського, 52б.

Єдиний майновий комплекс державного підприємства Черкаське державне комерційне житлово-побутове підприємство «Житлосервіс» за адресою:
м. Черкаси, вул. В’ячеслава Чорновола, 261/1.

 Будівля гаража загальною площею 39,4 м2 за адресою: Одеська обл., м. Ізмаїл, просп. Миру, 23, що обліковується на балансі Головного управління статистики в Одеській області.

 Нежитлові споруди з устаткуванням загальною площею 1 526,3 м2, розташовані на земельній ділянці площею 34 362,0 м2, за адресою м. Одеса, Овідіопольська дуга, 3а

Каналізаційно-насосна станція загальною площею 5,2 м2 (реєстровий номер 1034797.7.ААБАЛЕ633, інв. № 025008), що перебуває на балансі ПрАТ «Мукачівська автобаза», за адресою: 89600, Закарпатська обл., м. Мукачеве, вул. Пряшівська, 5а

Єдиний майновий комплекс державного підприємства «Державна інспекція по якості залізних руд» (разом із земельною ділянкою) за адресою: 50000, Дніпропетровська обл., м. Кривий ріг, вул. Староярмаркова, 35.

«Літ. А-1-магазин» (разом із земельною ділянкою), що перебуває на балансі КП «Комбінат виробничих підприємств», за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Снігова, 9д.
«№ 68 – будівля медпункту» (разом із земельною ділянкою), що перебуває на балансі КП «Комбінат виробничих підприємств», за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Повітряна, 5

Будівля літ. А-1 загальною площею 91,9 м2 (колишня телефонна станція) заадресою: 85551, Донецька обл., Великоновосілківський р-н, с-ще Урожайне, вул.Поштова, 1, що обліковується на балансі ПАТ «МАКСТРОЙ» (код за ЄДРПОУ 05394759)
Будівля крамниці літ. А-1 загальною площею 228,1 м2 з прибудовами (а-1, а1-1, а2-1) та ґанком (а3-1) за адресою: 85372, Донецька обл., Покровський р-н, с. Новоєлизаветівка, вул. Широка, 86а, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу КСП «Селидівський» (код за ЄДРПОУ 00848196)

Будівля забійного цеху за адресою: 26500, Кіровоградська область, смт Голованівськ, вул. Щаслива (Крупської), 10, що перебуває на балансі      ЗАТ «Голованівський хліб».
Будівля свинарника для поголів’я за адресою: 26500, Кіровоградська область, смт Голованівськ, вул. Щаслива (Крупської), 10, що перебуває на балансі ЗАТ «Голованівський хліб».

Нежитлова будівля (столова) загальною площею 749,5 кв. м, яка під час приватизації не увійшла до статутного капіталу ПАТ «Птахофабрика «Україна» (код ЄДРПОУ 05477066), та знаходиться за адресою: Київська область, Васильківський район, с. Крушинка, вул. Колгоспна, 11

Котельня (будівля)за адресою: 75100, Херсонська обл. м. Олешки, вул. Стаханова, що перебуває на балансі ПАТ «Херсонрибгосп».
Амінбудівля площею 112,1 кв. м та гараж (приміщення №2) площею 29,9 кв. м за адресою: Херсонська обл., Іванківський р-н, смт Іванівка, вул. Крупської, 7, що перебуває набалансі Управління південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області.

Нежитлова будівля (дитячий садок «Зірочка») загальною площею 338,20 м2 (разом із земельною ділянкою), яка під час приватизації не увійшла до статутного капіталу ПАТ «Світанок» та розташована за адресою: Київська обл., м. Березань, вул. Шевченків шлях, 340.

Нежитлова будівля – їдальня (літ. А) площею 129,7 м2, прибудова (літ. а) площею 140,2 м2, ґанок (літ. а1), ґанок (літ. а2) (разом із земельною ділянкою), яка під час приватизації не увійшла до статутного капіталу ПАТ «Березанське» та розташована за адресою: Київська обл., м. Березань, вул. Небесної Сотні, 27а.

Нежитлова будівля колишнього комплексно-приймального пункту за адресою: Житомирська обл., Лугинський р-н, с.Красностав, вул.Зелена, 25б, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ПСП «Красноставське» та залишилась на його балансі

Нежитлова будівля колишнього павільйону-їдальні за адресою: Житомирська обл., Олевський р-н, с. Кишин, вул. Гаражна, 7, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ПОСП «Кишинське» та залишилась на його балансі.

Нежитлова будівля колишньої лазні за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Черемошне, вул. Славгородського, 13, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу СПД «Укрхміль-Черемошне», але залишилось на балансі правонаступника ТОВ «Черемошне».

Нежитлова будівля колишньої лазні на 20 місць за адресою: Житомирська обл., Ємільчинський р-н, с. Степанівка, вул. Рад, 133л, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ДП ПМК – 155 ВАТ «Житомирводбуд» та залишилась на його балансі.

Будівля гаража площею 52,5 кв. м., що перебуває на балансі Головного управління статистики у Дніпропетровській області, за адресою: 50007, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Волосевича, 55;

Група інвентарних об’єктів за адресою: с. Єлизаветівка, вул. Індустріальна, 5, Петриківського р-ну, Дніпропетровської області, що перебуває на балансі ТОВ "Хлібзавод № 3”.

Окреме індивідуально визначене майно – нежитлова будівля, літ. "А-1", загальною площею 76,9 кв.м (разом із земельною ділянкою) за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Новошичі, вул. Шевченка, 195/1

Окреме індивідуально визначене майно – нежитлова будівля, КТП загальною площею 149,7 кв.м (разом із земельною ділянкою) за адресою: Львівська обл., Старосамбірський р-н, м. Старий Самбір, вул. Дністрова, 78.

 Окреме індивідуально визначене майно – нежитлова будівля, сховище для техніки загальною площею 806,6 кв.м (разом із земельною ділянкою) за адресою: Львівська обл., Старосамбірський р-н, м. Старий Самбір, вул. Дністрова, 69.

Окреме індивідуально визначене майно – нежитлова будівля, сховище для техніки загальною площею 772,4 кв.м (разом із земельною ділянкою) за адресою: Львівська обл., Старосамбірський р-н, м. Старий Самбір, вул. Дністрова, 70.

Окреме індивідуально визначене майно - трансформаторна підстанція за адресою: м. Львів, вул. Братів Міхновських, 32а.

Цех механічного обезвожування осаду /літер І-2/ загальною площею 693,1 кв.м (разом із земельною ділянкою) за адресою: вул. Карбишева, 3, м. Луцьк, який знаходиться на балансі ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика» на умовах договору зберігання.

Група інвентарних об’єктів у складі: будівля, споруди, передавальні пристрої та обладнання (разом із земельною ділянкою) за адресою: вул. Карбишева, 3, м. Луцьк, що перебуває на балансі ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика» на умовах договору зберігання.

Будівля їдальні площею 220,7 кв.м (разом із земельною ділянкою), що під час приватизації не увійшла до статутного капіталу КСП ім. Тімірязева, за адресою: Київська обл., Баришівський р-н, с. Бзів, вул. Свято-Миколаївська.

Будівля бані (разом із земельною ділянкою), що під час приватизації не увійшла до статутного капіталу КСП «Перемога», за адресою: Київська обл., Баришівський р-н, с. Перемога, вул. Братів Ковалів, 3-а.

Будівля конюшні (разом із земельною ділянкою), що під час приватизації не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Племінний завод «Олександрівка», за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с.Чубинське.

Будівля бані (разом із земельною ділянкою), що під час приватизації не увійшла до статутного капіталу КСП «Дружба», за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н, с. Воропаїв.

Будівля їдальні (разом із земельною ділянкою), що під час приватизації не увійшла до статутного капіталу ПАТ «Дзвінкове», за адресою: Київська обл., Васильківський р-н, с. Плесецьке.

Грибниця загальною площею 412,3,7 кв.м, що під час приватизації не увійшла до статутного капіталу АТ «Строммашина», за адресою: м.Черкаси, вул.14 Грудня, 8

Будівля філії заг.площею 391,2 кв.м разом із земельною ділянкою за адресою: Житомирська обл., Ємільчинський р-н, с. Бараші, вул.Кірова, 4

Єдиний майновий комплекс державного підприємства“Київмашсервіс” разом із земельною ділянкою, за адресою: 02222, м. Київ, вул. Пухівська, 4-Г.

Котельня (колишня) за адресою: Житомирська обл., м. Малин, вул. Українських повстанців, 40, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Житомирводбуд», але залишилась на балансі ДП «ПМК-158».

Лазня за адресою: Житомирська обл., Лугинський р-н, с. Красностав, вул. Центральна, 31а, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ПОСП «Красноставське» та залишилась на його балансі.

Їдальня за адресою: Житомирська обл., Лугинський р-н, с. Красностав, вул. Центральна, 47а, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ПОСП «Красноставське» та залишилась на його балансі.

Їдальня за адресою: Житомирська обл., Олевський р-н, с. Радовель, вул. Леніна, 21, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу СТОВ «Радовель» та залишилась на його балансі.

Адміністративна будівля, що обліковується на балансі Головного управління статистики в Одеській області, разом із земельною ділянкою, на якій вона розташована.

Будівля магазину загальною площею 148,7 кв.м, яка під час приватизації не увійшла до статутного капіталу ПАТ «Ірпіньмаш» та знаходиться за адресою: Київська область, м. Ірпінь, вул. Садова, 67-б.

Приміщення колишньої лазні (душової) (дві кімнати) (Черкаська область, Маньківський р-н, с. Феліція,  вул. Молодіжна, 11/1), яка в процесі приватизації не ввійшла до статутного капіталу СВАТ „Іваньки” та залишилась на його балансі (балансоутримувач - ліквідований).

Медсанчастина, яка в процесі приватизації не ввійшла до статутного капіталуПАТ «Науково-виробниче підприємство «Смілянський електромеханічний завод», але залишилась на його балансі за адресою: Черкаська обл., м. Сміла, вул. Коробейника, 1.

Будівля лазні загальною площею 522,57 кв.м, що знаходиться за адресою: Київська обл., Бориспільський р-н, с. Мирне, вул. Центральна, 3р.

Будівля колишньої лазні, за адресою: Черкаська обл., Маньківський р-н, с. Кравчівка, вул. Щорса, 28, що в процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу СВАТ „Іваньки” та залишилась на його балансі (балансоутримувач - ліквідований).

Адміністративне приміщення загальною площею 324,5 кв.м (разом із земельною ділянкою), за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, будинок 190а.

Будівля пожежного сараю площею 36,6 кв.м (разом із земельною ділянкою), за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, смт. Чорний Острів, вул. Вокзальна, 1.

Будівля громадської вбиральні площею 25,1 кв.м (разом із земельною ділянкою) за адресою: Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Князів Коріатовичів,19.

Адміністративна будівля та господарські приміщення (разом із земельною ділянкою) за адресою: 26400, Кіровоградська обл., м. Благовіщенське (м. Ульяновка), вул. Ореста Гуменюка (вул. К. Маркса), 1.