A A A K K K

Щодо визначення загальної площі державного нерухомого майна, яке балансоутримувач, як орендодавець, може самостійно надавати в оренду

ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПЛОЩІ ДЕРЖАВНОГО НЕРУХОМОГО МАЙНА, ЯКЕ БАЛАНСОУТРИМУВАЧ, ЯК ОРЕНДОДАВЕЦЬ, МОЖЕ САМОСТІЙНО НАДАВАТИ В ОРЕНДУ

 

Запит українського державного науково-дослідного інституту «РЕСУРС»

Питання. Чи обмежена кількість окремих, ізольованих приміщень, які балансоутримувач (державна установа) має право здавати в оренду самостійно, зважаючи на загальну площу, визначену другою частиною статті4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»?

Відповідь: Підприємства, установи та організації як балансоутримувачі державного майна мають право виступати орендодавцями нерухомого майна, загальна площа якого не перевищує 400 квадратних метрів (не зважаючи на кількість приміщень або їх ізольованість) на одне підприємство, установу, організацію, без урахування площ, орендодавцями за якими виступають регіональні відділення Фонду, крім випадків, передбачених абзацами третім та четвертим пункту «г» частини другої статті 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», коли балансоутримувачі можуть виступати орендодавцями без обмеження площі.

Детальна відповідь: лист ФДМУ від 22.06.2020 № 10-16-12208