A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Щодо затвердження Положення про порядок роботи Комісії з відбору кандидатів у незалежні члени наглядових рад акціонерних товариств, в яких Фонд державного майна України здійснює управління корпоративними правами держави

від 23 березня 2015 р.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

_____________                                        Київ                                      №____________

 

 

Щодо затвердження Положення про порядок роботи
Комісії з відбору кандидатів у незалежні члени
наглядових рад акціонерних товариств, в яких Фонд
державного майна України здійснює управління
корпоративними правами держави

 

З метою вдосконалення корпоративного управління в акціонерних товариствах, в яких Фонд державного майна України здійснює управління корпоративними правами держави,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про порядок роботи Комісії з відбору кандидатів у незалежні члени наглядових рад акціонерних товариств, в яких Фонд державного майна України здійснює управління корпоративними правами держави, що додається.

2.  Управлінню забезпечення діяльності господарських товариств та відновлення платоспроможності Департаменту корпоративного управління Фонду державного майна України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

В.о. Голови Фонду                                                    Д. Парфененко

 

Додаток