A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Про внесення змін до наказу Фонду державного майна України від 20 жовтня 2000 року № 2176

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

_____16.02.2017                                    Київ                                     № __244___

 

 

 

 

Про внесення змін до наказу
Фонду державного майна України
від 20 жовтня 2000 року № 2176

 

На підставі результатів перевірок виконання покупцями об’єктів приватизації умов договорів купівлі-продажу, здійснених у IVкварталі              2016 року, проведеної претензійно-позовної роботи з розірвання договорів купівлі-продажу або визнання їх недійсними та повернення проданих за ними об’єктів у державну та комунальну власність за невиконання покупцями договірних зобов’язань

 

Н А К А З У Ю:

1. Унести зміни до Переліку об’єктів приватизації, за якими проводиться претензійно-позовна робота щодо розірвання та визнання недійсними договорів купівлі-продажу та які підлягають поверненню в державну та комунальну власність (далі – Перелік 1), затвердженого наказом Фонду державного майна України від 20 жовтня 2000 року № 2176 (зі змінами), виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Унести зміни до Переліку об'єктів приватизації, повернених у державну та комунальну власність, які підлягають подальшому продажу   (далі – Перелік 2), затвердженого наказом Фонду державного майна України від 20 жовтня 2000 року № 2176 (зі змінами), виклавши його у новій редакції, що додається.

3. Регіональним відділенням Фонду державного майна України у  Iкварталі 2017року:

1)Продовжити роботу щодо розірвання або визнання недійсними договорів купівлі-продажу та повернення об`єктів приватизації, включених до Переліку 1, у державну та комунальну власність.

2)Проводити роботу щодо повторного продажу об`єктів приватизації, повернених у державну та комунальну власність, а також в окремих випадках виносити питання на розгляд відповідної комісії органу приватизації та приймати необхідні рішення, зокрема щодо виключення із Переліку 2 об’єктів приватизації.

3) У разі вичерпання всіх можливостей щодо подальшого ведення претензійно-позовної  роботи, а також в інших окремих випадках виносити питання на розгляд відповідної комісії органу приватизації та приймати необхідні рішення, у тому числі щодо виключення з Переліку 1 договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації.

4. Регіональним відділенням Фонду державного майна України до 28 березня 2017 року надіслати до Фонду інформацію про результати роботи, проведеної на виконання пункту 3 цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту внутрішнього аудиту та контролю.

 

 

Голова Фонду                                                                                         І. Білоус

 

Додаток 1

Додаток 2