A A A K K K

Про визначення відповідального структурного підрозділу за проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

№ 757к від 31 липня 2015 р.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

з особового складу

 

___31.07.2015__                                    Київ                                      №_757к______

 

Про визначення відповідального

структурного підрозділу за

проведення перевірки,

передбаченої Законом України

«Про очищення влади»

 

 

 

            З метою реалізації Закону України «Про очищення влади» та на виконання пункту 5 Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Визначити відповідальним за проведення у Фонді державного майна України перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Відділ внутрішньої безпеки та запобігання корупції.

 

            2. Управлінню взаємодії з Верховною Радою України та комунікаційного забезпечення розмістити текст цього наказу на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України.

 

3. Наказ з особового складу від 24.11.2014 № 1476к «Про визначення відповідального структурного підрозділу за проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» вважати таким, що втратив чинність.

 

4.  Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

Голова Фонду                                                                                            І. Білоус