A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна»

Повідомлення
про оприлюднення проекту
постанови Кабінету Міністрів України  «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Фонд державного майна України повідомляє про оприлюднення з 31 березня 2017 року на сайті Фонду державного майна України проекту Закону України «Про оренду державного та комунального майна» (нова редакція) з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

Проект постанови розроблено з метою запровадження гарантійного внеску, та, як наслідок, підвищення ефективності використання державного майна, яке передається в оренду за результатами конкурсу, та забезпечення збільшення надходжень державного бюджету від оренди.

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати на адресу: 01601, м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 18/9, Фонд державного майна України, Департамент орендних відносин. Адреса електронної пошти:  (e-mail: nazariyz@spfu.gov.ua).

 Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться Фондом державного майна України протягом місяця з дня оприлюднення.

Проект постанови

Порівняльна таблиця

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу