A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Повідомлення про оприлюднення

проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Методики оцінки об’єктів оренди»

 

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляється про оприлюднення на сайті Фонду державного майна України проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Методики оцінки об’єктів оренди»  (далі – Проект) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань.

Проект розроблено з метою удосконалення методичного забезпечення оцінки об‘єктів оренди, підвищення привабливості об‘єктів оренди для потенційних орендарів, збереження та удосконалення державного майна, що перебуває в оренді, стимулювання орендарів до поліпшення  майна, що перебуває в оренді.

Проект забезпечить  врахування вартості невід‘ємних поліпшень,  що здійснені орендарем під час оренди за власні кошти, під час проведення оцінки орендованого майна у разі продовження/поновлення дії договору оренди.

Зазначена мета досягається шляхом внесення змін до Методики оцінки об‘єктів оренди, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.1995 № 629 (зі змінами).

 Зауваження та пропозиції до Проекту просимо надсилати в паперовому вигляді на адресу Фонду державного майна України: м. Київ – 133,  вул. Генерала Алмазова, 18/9, та в електронному вигляді на адресу електронної пошти: olga2606@spfu.gov.ua.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції до оприлюдненого Проекту та аналізу регуляторного впливу зазначеного проекту надаються фізичними та юридичними особами, їх об'єднаннями, крім розробника, спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики – Державній регуляторній службі України на адресу: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11. Адреса електронної пошти: inform@dkrp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до Проекту прийматимуться  Фондом державного майна України протягом одного місяця від дати його оприлюднення.