A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Порядку проведення продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, в електронній формі»

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Порядку проведення продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, в електронній формі»​​​​​​​​​

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Порядку проведення продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, в електронній формі»

 

 

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляється про оприлюднення з              03.07.2015 року на сайті Фонду державного майна України проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Порядку проведення продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, в електронній формі» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань.

Проект наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Порядку проведення продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, в електронній формі» розроблено на виконання пункту 8 доручення Кабінету Міністрів України від 10.07.2015 № 29091/0/1-15.

Метою проекту наказу Фонду державного майна України є забезпечення впровадження сучасних технологій продажу об’єктів приватизації державної власності на аукціонах в електронній формі, залучення більш широкого кола потенційних покупців.

Зауваження та пропозиції до проекту зазначеного наказу Фонду державного майна України просимо надсилати на адресу: 01133, м. Київ, вул. Кутузова, 18/9, Управління приватизації об’єктів груп А, Д та Ж Департаменту конкурентних продажів об’єктів приватизації Фонду державного майна України. Адреса електронної пошти (e-mail)  saler@spfu.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються Фондом державного майна України протягом одного місяця від дати його оприлюднення.

 

 

 

 

Директор Департаменту

конкурентних продажів

об’єктів приватизації                                                                        Я. Берназюк

 

Наказ "Про затвердження порядку проведення продажу об'єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, в електронній формі"

Порядок проведення продажу об'єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, в електронній формі

Зміни до Порядку продажу об'єктів малої приватизації шляхом викупу, на аукціоні (у тому числі за методом зниження ціни, без оголошення ціни), за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону

Зміни до наказу Фонду державного майнаУкраїни від 17 квітня 1988 року № 772 "Про затвердження Порядку подання та розгляду заяви про включення до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, та заяви про приватизацію щодо об'єктів державної власності груп А, Д та Ж"

Аналіз регуляторного впливу проекту наказу ФДМУ «Про затвердження Порядку проведення продажу об'єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, в електронній формі»​