A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 1998 року № 1058»

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 1998 року № 1058»

Відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Фондом державного майна повідомляється про оприлюднення з «28» січня 2013 року на сайті Фонду державного майна з метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 1998 року № 1058».

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 1998 року № 1058» розроблений Фондом державного майна України відповідно до пунктів 1, 3 § 32 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950. 

Проектом регуляторного акта передбачається, зокрема:

- скасування терміну, протягом якого Фонд державного майна України має забезпечувати передачу у власність творчим спілкам України нерухомого майна творчих спілок колишнього Союзу РСР, яке станом на 24 серпня 1991 року перебувало у віданні творчих спілок колишнього Союзу РСР (або у володінні  чи користуванні відповідних республіканських або територіальних структур);

- приведення поштової адреси творчих майстерень, яка зазначена у абзаці сьомому пункту 4 додатка 1 до постанови Кабінету Міністрів України  від 10 липня 1998 року № 1058 «Про передачу нерухомого майна творчим спілкам» (м. Київ, вулиця Героїв Сталінграда, 44а і 44б), у відповідність з її фактичною адресою (м. Київ, проспект Героїв Сталінграда, 44а і 44б).

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта просимо надсилати на адресу: 01133, м. Київ, вул. Кутузова, 18/9, Фонд державного майна, Управління з питань розпорядження об’єктами державної власності. Адреса електронної пошти: bars@spfu.gov.ua

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами,                їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань державної регуляторної політики – Державній службі з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва на адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

Адреса електронної пошти: inform@dkrp.gov.ua 

Зауваження та пропозиції до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 1998 року № 1058» від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються Фондом державного майна протягом місяця з дня оприлюднення.

 

Начальник Управління                                                         О. Мусієнко


Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 1998 року № 1058

Аналіз регуляторного впливу проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 1998 року № 1058»

Пояснювальна записка до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 1998 року № 1058»