A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Змін до Типових договорів оренди»

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Змін до Типових договорів оренди»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Фонд державного майна України повідомляє про оприлюднення з 26 липня 2016 року на сайті Фонду державного майна України проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження Змін до Типових договорів оренди» з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань.

Проект наказурозроблено зметою удосконалення деяких положень Типового договору оренди цілісного майнового комплексу державного підприємства (структурного підрозділу підприємства) та Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до державної власності (далі – Типові договори), з огляду на практику орендних відносин.

Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати на адресу:01601, м. Київ, вул. Кутузова, 18/9, Фонд державного майна України, Департамент орендних відносин. Адреса електронної пошти:(e-mail:nazariyz@spfu.gov.ua).

 Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться Фондом державного майна України протягом місяця з дня оприлюднення.

Проект наказу

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу