A A A K K K

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу ФДМУ «Про затвердження змін до Положення про порядок продажу пакетів акцій акціонерних товариств на відкритих грошових регіональних аукціонах»

Повідомлення
про оприлюднення проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження змін до
Положення про порядок продажу пакетів акцій акціонерних товариств на відкритих грошових регіональних аукціонах»

 

Фонд державного майна України відповідно до вимог статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті Фонду проекту наказу Фонду державного майна України «Про затвердження змін до Положення про порядок продажу пакетів акцій акціонерних товариств на відкритих грошових регіональних аукціонах» (далі - проект наказу) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Проект наказу розроблено з метою приведенняПоложення про порядок продажу пакетів акцій акціонерних товариств на відкритих грошових регіональних аукціонах, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 08 вересня 2000 року № 1871, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 25 вересня 2000 року за № 652/4873 (у редакції наказу Фонду державного майна України від 19 березня 2012 року № 388), у відповідність довимог Закону Українивід 16 лютого 2016 року № 1005 «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процесу приватизації».

Зауваження та пропозиції до проекту наказу просимо надсилати протягом одного місяця від дати його оприлюднення на адресу Фонду державного майна України: вул. Кутузова, 18/9, м. Київ 133, 01601, та на електронну адресу: kif@spfu.gov.ua.

 

Проект наказу

Зміни

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу