A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Проходження перевірки заступником начальника Управління взаємодії з Верховною Радою України та комунікаційного забезпечення-начальник відділу взаємодії з Верховною Радою України та міжнародними організаціями Дроновою Іриною Володимирівною (18.03.2015

Відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки заступником начальника Управління взаємодії з Верховною Радою України та комунікаційного забезпечення-начальник відділу взаємодії з Верховною Радою України та міжнародними організаціями Дроновою Іриною Володимирівною (18.03.2015)

 

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених ч. ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563, встановлено, що до заступника начальника Управління – начальника відділу з питань редакційної діяльності та підготовки друкованих видань Управління взаємозв’язків з громадськістю та редакційної діяльності Департаменту комунікаційного забезпечення, роботи  із ВРУ та розпорядження державним майном Дронової Ірини Володимирівни не застосовуються заборони, визначені ч. ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 08.09.2016)


Заява Дронової Ірини Володимирівни


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Дронової Ірини Володимирівни за 2014 рік