A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Проходження перевірки Ужакіна Юрія Анатолійовича, претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу представництва Фонду у справах про банкрутство Управління з питань банкрутства Юридичний департамент ФДМУ

Відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності  відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» розпочато проходження перевірки щодо претендента на зайняття посади головного спеціаліста відділу представництва Фонду у справах про банкрутство Управління з питань банкрутства Юридичний департамент Фонду державного майна України Ужакіна Юрія Анатолійовича. (23.08.2016).

 

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених ч. ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563, встановлено, що до головного спеціаліста Відділу представництва Фонду у справах про банкрутство Управління з питань банкрутства Юридичного департаменту Фонду державного майна України Ужакіна Юрія Анатолійовича не застосовуються заборони, визначені ч. ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 25.10.2016)

 

Заява Ужакіна Юрія Анатолійовича

Декларація Ужакіна Юрія Анатолійовича