A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Ігор Білоус: Наша позиція співпадає з позицією міністра агрополітики – «Укрспирт» треба скоріше продати

Приватизація державного підприємства «Укрспирт» дозволить модернізувати галузь, привести інвестиції, зменшити тіньове виробництво спирту та зняти напругу навколо компанії. Таку позицію в інтерв’ю інформаційній агенції УНІАН озвучив голова Фонду державного майна України Ігор Білоус.

«Моя думка співпадає з позицією міністра агрополітики – треба скоріше продати той «Укрспирт». У всьому світі лише ми та Білорусь є державним спиртовим монополістом», - зазначив голова Фонду.

Він погодився, що навколо «Укрспирту» є багато політики та різних інтересів, в той час як підприємства не модернізуються, виробництво йде майже кустарним способом.  

«Збільшення врожаїв зернових забезпечує «Укрспирт» стабільною сировиною. Для того, щоб працювати над собівартістю продукції, необхідні інвестиції в залізо і технології. Жоден з товаришів, які сидять на «Укрспирті», не буде цього робити. Вони працюють сьогодні-на-сьогодні. Ця схема веде в нікуди. Приватизувавши «Укрспирт», ми підштовхнемо інші галузі, знімемо напругу навколо компанії», - переконаний голова ФДМУ.

Говорячи про можливі терміни приватизації, Ігор Білоус сказав, що після прийняття закону про приватизацію «Укрспирту» Фонд держмайна може підготувати його до продажу за три місяці. «Німці, голландці, британці – всі, хто займається дистиляцією, прийдуть на аукціони», - переконаний голова ФДМУ.