A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Уряд затвердив радника з підготовки до приватизації ПрАТ «Президент-Готель»

Кабінет Міністрів України затвердив радника з підготовки до приватизації ПрАТ «Президент-Готель».

«Конкорд Консалтинг» у складі консорціуму Kreston GCG, «Бюро Маркуса», Redcliffe Partners займеться підготовкою цього об’єкта до продажу», – про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник Фонду державного майна Віталій Трубаров.

Він зазначив, що радник зобов’язаний у термін не більше ніж три місяці провести юридичну, фінансову та технічну перевірку об'єкта і знайти потенційних інвесторів.

Віталій Трубаров також наголосив, що затвердження Кабінетом Міністрів інвестиційних радників на низку об‘єктів – ОПЗ, «Вугільну компанію «Краснолиманська», «Завод «Електроважмаш», «Об‘єднану гірничо-хімічну компанію», «Індар» – заблоковані судовим позовом адвокатського бюро «Маршаллєр і партнери» і українською філією Грант Торнтон.

«Однак, які б олігархічні групи не стояли за цими під копірку написаними позовами, я сподіваюся, що 28 листопада Київський апеляційний суд розгляне апеляцію Фонду, і всі безпідставні звинувачення будуть скасовані, а велика приватизація буде розблокована», – підкреслив очільник Фонду.

 

Довідка:

ОПЗ – радник Pericles Global Advisory у складі консорціуму з White & CaseLLP, Kinstellar, KPMG Ukraineта SARS Сapital;

«Вугільна компанія «Краснолиманська» – радник «Конкорд Консалтинг» в складі консорціуму KPMG, «Бюро Маркуса», Redcliffe Partners;

«Завод «Електроважмаш» – радник «KPMG Україна» у складі консорціуму Baker McKenzie, Henniger Winkelmann Consulting;

«Об‘єднана гірничо-хімічна компанія» – радник «BDO корпоративні фінанси» у складі консорціуму Baker Tilly Ukraine, ASSETEXP ERTISЕ, Інноваційний центр «Екосистема»;

«Індар» – радник «Конкорд Консалтинг» у складі консорціуму Kreston GCG, «Бюро Маркуса», Redcliffe Partners.