A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Фонд затвердив перелік об’єктів малої приватизації, що підлягають продажу в 2019 році

Фонд державного майна затвердив перелік об’єктів малої приватизації, що підлягають продажу в 2019 році. Про ценаписав керівник Фонду Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив: «До нього увійшли нові об’єкти і ті, що не встигли приватизувати минулого року. Загалом 792 об’єкти, з яких 48 –пакети акцій, 92 – єдині майнові комплекси, 190–об’єкти незавершеного будівництва, 402 –окреме майно та 59 об’єктів соціально-культурного призначення».

«Цього року буде виставлено на продаж близько 10 об’єктів державного концерну «Укроборонпром». Зокрема, Херсонський завод «Судмаш», «Вінницький авіаційний завод «ВІАЗ», «Запорізький автомобільний ремонтний завод», «Ніжинський ремонтний завод інженерного обладнання» та інші».

Також на продаж буде виставлено «Головинський кар’єр», єдині майнові комплекси: «Дніпровський електровозобудівний завод», «Київмашсервіс» та «Первомайська гідроелектростанція», – додав Віталій Трубаров.

«З повним переліком майна, що буде виставлено в 2019 році на аукціони, можна ознайомитися на сайті Фонду державного майна», – повідомив керівник Фонду.