A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Наглядова рада АК «Харківобленерго» саботує Загальні збори акціонерів

Наглядова рада АК «Харківобленерго» саботувала проведення засідання, на якому мала затвердити бюлетені для голосування на Загальних зборах акціонерів, запланованих на 19 квітня 2016 року. Усі члени теперішньої Наглядової ради є представниками НАК «Енергетична компанія України», що перебуває у стані припинення з 17.09.2014 року.

«Наразі Загальні збори акціонерів мають відбутись на шести обленерго, контрольні пакети яких заплановані до продажу у 2016 році, – пояснив заступник Голови ФДМУ Володимир Державін. – На цих зборах ми плануємо змінити Наглядові ради, обравши до їх складу співробітників ФДМУ для ефективної підготовки цих об'єктів до приватизації».

Якщо Загальні збори акціонерів АК «Харківобленерго» будуть зірвані, міноритарні акціонери, які в переважній більшості є колишніми і нинішніми співробітниками компанії не отримають дивіденди, сказав чиновник.

«І головне – ми не зможемо ані вчасно змінити склад Наглядової ради, ані звільнити старий і призначити новий менеджмент, – констатував Державін. – А це, в свою чергу, негативно вплине на господарську діяльність компанії, а також може загальмувати підготовку компанії до приватизації».

 

Аналогічна ситуація очікується і по ВАТ «Запоріжжяобленерго», де членами наглядової ради також є представники НАК «Енергетична компанія України». На даний час ФДМУ вживає всіх можливих заходів для недопущення зриву Загальних зборів акціонерів вищезазначених компаній.

Довідково:

Членами наглядової ради АК «Харківобленерго» на сьогоднішній день є:

1.     Позняков О.В.

2.     Шкура В.П.

3.     Масан А.М.

4.     Гайдамака Н.В.

5.     Горбаль О.А.

6.     Сова С.С.

7.     Юрособа (НАК ЕКУ)