A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Ігор Білоус: Фонд оприлюднив перелік об‘єктів приватизації на 2017 рік

Фонд держмайна днями оприлюднив перелік об‘єктів державної власності, які можуть бути приватизовані у 2017 році. Про це в ефірі каналу «Espreso.TV» повідомив Голова ФДМУ Ігор Білоус.

Він зазначив, що це стандартна щорічна процедура, якої має дотримуватися Фонд, щоб показати те державне майно, яке може бути приватизовано, якщо для цього будуть умови.

«Ми – чиновники, і Фонд держмайна – певна бойова одиниця, і то не є приватний бізнес. Нам треба забити в список кількість патронів, які в нас є – для того, щоб не повертатися потім до питання і просити включити ту чи іншу компанію в список. Тому ми на перспективу включаємо в список компанії і починаємо з ними працювати», – пояснив Ігор Білоус.

«Взяти, наприклад, Центренерго. Це остання генеруюча компанія, там близько 10% потужності, яка знаходиться в державній власності. То фактично великий блок, який генерує енергію і тепло на всю Україну, решта приватизовані. Для того, щоб його приватизувати, а це стратегічний об’єкт, треба обрати радника, є певна процедура. Ми почали відбирати радника. Коли підберемо – він включиться у підготовку Центренерго на приватизацію. Буде це 2017 рік – добре, буде 2018 рік – теж добре», – зазначив він.

За словами Голови ФДМУ, Центренерго треба продати. «Є багато людей, які цікавляться цією компанією, і цікавляться насправді не українські компанії – це Китай, Корея, Туреччина, Індія. Компанії, які працюють з блоками на вугіллі», – наголосив Ігор Білоус.