A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Щодо анулювання сертифіката суб’єкта оціночної діяльності

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

     21.12.2017                                         Київ                                      №  1928

 

 

Щодо анулювання сертифіката
суб’єкта оціночної діяльності

 

Відповідно до абзацу третього частини першої статті 20 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», згідно з абзацом третім пункту 1 розділу ІІ Положення про порядок анулювання сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання та їх поновлення після анулювання, затвердженого наказом Фонду державного майна України (далі – Фонд) від 27 березня 2006 року № 513, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 квітня 2006 року за № 417/12291 (зі змінами), враховуючи наказ Фонду від 14 грудня 2017 року     № 1878 «Щодо внесення відповідних змін до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності стосовно оцінювача Голованова О. Ю», яким позбавлено (анульовано) Голованова Олександра Юрійовича  кваліфікаційного свідоцтва оцінювача МФ № 252, виданого 25 жовтня 2014 року Фондом спільно з ТОВ «Українська комерційна школа» за спеціалізацією 1.1 «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них», а також враховуючи те, що Голованов О. Ю. був  заявлений єдиним оцінювачем у штатному складі суб’єкта господарювання – ТОВ «БЮРО ПОЛЕКС» під час прийняття Фондом рішення про видачу сертифіката суб’єкта оціночної діяльності,

 

                                                                    

НАКАЗУЮ:

 

1. Анулювати сертифікат суб’єкта оціночної діяльності від 05 вересня 2016 року № 683/16, виданий ТОВ «БЮРО ПОЛЕКС» (ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ 37531384).

2. Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності внести відповідні зміни до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності та вжити заходів щодо оприлюднення цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності.

 

Заступник Голови  Фонду                                                                   Є. Асташев