A A A K K K

Щодо анулювання сертифіката суб’єкта оціночної діяльності

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

24.02.2020                                              Київ                                      №        317

 

Щодо анулювання сертифіката
суб’єкта оціночної діяльності

 

Відповідно до абзацу третього частини першої статті 20  Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», згідно з абзацом третім пункту 1 розділу ІІ Положення про порядок анулювання сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання та їх поновлення після анулювання, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 27 березня 2006 року № 513, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 квітня 2006 року за № 417/12291 (зі змінами), враховуючи наказ Фонду державного майна України від 13 лютого 2020 року № 264 «Щодо внесення відповідних змін до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності стосовно оцінювача Цілюріка В. В.», яким позбавлено (анульовано) ЦілюрікаВолодимира Валентиновича спеціалізації 2.1 «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти інтелектуальної власності)» з кваліфікаційного документа оцінювача – свідоцтва від 22  грудня 2000 року № 337, виданого Фондом державного майна України спільно з ТОВ «Навчально-консалтинговий центр «Експерт-Л», а також враховуючи те, що Цілюрік В. В. був заявлений оцінювачем у штатному складі  товариства з обмеженою відповідальністю (далі – ТОВ) «ЕКСПЕРТ-АЛЬЯНС» під час прийняття Фондом державного майна України рішення про видачу суб’єкту господарювання сертифіката суб’єкта оціночної діяльності,

                                                                    

НАКАЗУЮ:

1. Анулювати сертифікат суб’єкта оціночної діяльності від 31 липня  2019 року № 604/19, виданий Фондом державного майна України ТОВ «ЕКСПЕРТ-АЛЬЯНС» (ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ 34289017).

2. Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності внести відповідні зміни до Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності та вжити заходів щодо оприлюднення цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності.

 

Заступник Голови  Фонду                                                         Андрій  ЄГОРОВ