A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Фонд державного майна затвердив переліки великих об‘єктів, які підлягають підготовці до продажу в 2017 році

Фонд державного майна України наказом від 1 березня 2017 року № 336 затвердив  Переліки об’єктів груп В, Г, які підлягають підготовці до продажу в 2017році.

Наказ затверджено відповідно до Законів України «Про Фонд державного майна України» та «Про приватизацію державного майна», а також на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2015 р. № 271 «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації у 2015 – 2017 роках» (із змінами).

Відповідно до цього наказу, визначено 4 переліки об‘єктів груп В, Г, які підлягають підготовці до продажу у 2017 році (див. додатки до наказу).

Серед інших це Державні підприємства «Вінницький завод «Кристал», «Криворізька теплоцентраль», «Бердянський морський торговельний порт» та інші порти, «Львівський державний ювелірний завод», Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт», низка науково-дослідних інститутів, Костянтинівський державний хімічний завод.

Зазначаємо, що підприємства, які потребують виключення  з  Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації», внесені до окремих переліків з чотирьох вищезгаданих.

Приватизація підприємств зі сфери управління міністерств і відомств, які ввійшли до переліків, затверджених наказом ФДМУ № 336, можлива після передачі їх до сфери управління ФДМУ. Зокрема, до переліків на підготовку до приватизації ввійшли підприємства, які знаходяться в управлінні   Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та інших міністерств та відомств.