A A A K K K

Ми повинні докласти зусиль і знайти покупця для УБРР, а не ліквідувати його – Ігор Білоус

ФДМУ розпочав новий процес підготовки до приватизації Українського банку реконструкції і розвитку у зв’язку з завершеням терміну дії попередньої оцінки. Новий процес передбачає проведення інвентаризації, аудиту і оцінки. Оцінка за станом на 30 червня триватиме близько трьох місяців. За попередніми планами пакет 99,9% акцій банку, який наразі належить державі, буде виставлено на приватизацію в жовтні 2016 року.

Нагадаємо, що минулого разу аукціон з продажу цього пакету був запланований на 22 квітня 2016 року, а стартова ціна його склала 118,902 млн грн. Аукціон не відбувся через відсутність покупців.

“Ми знаємо про плани НБУ ліквідувати цей банк, якщо його не вдасться приватизувати, – як і Держзембанк, який наразі перебуває в управлінні Мінагрополітики, але вважаємо, що нам потрібно докласти зусиль і продати його. У цьому випадку, на відміну від сценарію ліквідації, держава отримає досить непогані кошти до бюджету, - вважає голова ФДМУ Ігор Білоус.  – Ми також готові підготувати до приватизації Держзембанк, якщо НБУ і КМУ ухвалять відповідне рішення”.