A A A K K K

На Херсонщині – нові пропозиції оренди

Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вивчається попит на потенційні об’єкти оренди, а саме:

– частину нежитлового приміщення площею 3,0 кв.м, розташованого у підвалі гуртожитку № 1 за адресою: м. Херсон, вул. Миру, 38, що перебуває на балансі Херсонського національного технічного університету;

– частину нежитлового приміщення площею 3,0 кв.м, розташованого у підвалі гуртожитку № 2 за адресою: м. Херсон, вул. Миру, 42, що перебуває на балансі Херсонського національного технічного університету;

– частину внутрішньої стіни площею 1,0 кв.м та частину зовнішньої стіни площею 1,0 кв.м будівлі місцевого відділення зв’язку № 25 за адресою: м. Херсон, вул. Горького, 54, що перебуває на балансі  ХД УДППЗ «Укрпошта».

Заяви на оренду приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення в газеті «Відомості приватизації» за адресою: 73000, м. Херсон, пр-т Ушакова, 47,  РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.

Телефон для довідок: (0552) 26-22-18.