A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Одеське РВ нагадує про продаж інституту холодильної техніки і технології "Агрохолод" – privatization.gov.ua

РВ ФДМУ по Одеськый області продає ЄМК Державного підприємства "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут холодильної техніки і технології "Агрохолод"

– http://old.privatization.gov.ua/sale-obj/180

Адреса: Одеська обл., Комінтернівський р-н, 21 км Старокиївського шосе, 55Д

Стартова ціна: 22 546 255,20 грн.

Підприємство розташовано в Комінтернівському районі (на території  Фонтанської сільської ради), на відстані 2 км  від  м. Одеси. До складу ЄМК входять будівлі та споруди загальною площею 24,5 тис. кв. м., у тому числі: корпус загальною площею 15943  кв.м., до якого входять дві адміністративної будівлі, гальванічний цех, конденсаторна дільниця, три дільниці механообробки, енергодільниця, підсобні приміщення; корпус з підсобними приміщеннями загальною площею 1188,1 кв.м.; корпусу з підсобним приміщенням загальною площею 90,4 кв.м.; корпус з підсобними приміщеннями загальною площею 390,5 кв.м. 

Усі будівлі і споруди 1991 року та підлягають  капітальному ремонту. Підприємство не здійснює виробничу діяльність з 2006 року.

Земельна ділянка площею 4,6 га.

Серед умов продажу: Покупець стає правонаступником всіх прав та обов’язків, у тому числі кредиторської та дебіторської заборгованості.

Враховуючи відсутність матеріально-технічної бази та трудових ресурсів,  збереження профілю роботи підприємства не передбачається. Покупець самостійно вирішує подальшу спеціалізацію використання об’єкту.

Кінцевий термін приймання заяв до 17:00 24.04.2017

Аукціон з підвищенням ціни буде проведено Українською універсальною біржею 28 квітня 2017 о 14.00.