A A A K K K

Рівненська область вивчає попит на об’єкти оренди

РВ ФДМУ по Рівненській області вивчає попит на об’єктиоренди, а саме:

· нежитлове приміщеннябудівлі гаража по вул. Ковпака, 3 в смт Гоща  загальною площею 64,96 кв. м, що перебуває на балансі Рівненського міжрайонного управління водного господарства (орган управління – Державне агентство водних ресурсів України). Об’єкт пропонується для розміщення вимірювально-діагностичного поста транспортних засобів. Вартість майна за незалежною оцінкою – 62900,00 грн. Максимально можливий строк оренди – 2 роки 11 місяців;

· частина вхідного тамбуру магазину по вул. Чорновола, 1 у Рівному загальною площею 14,8 кв. м, що перебуває на балансі РД УДППЗ «Укрпошта» (орган управління – Міністерство інфраструктури України). Об’єкт пропонується для розміщення офісу. Вартість майна за незалежною оцінкою – 71800,00 грн. Максимально можливий строк оренди – 1 рік.

На ці об’єкти до РВ ФДМУ по Рівненській області уже надійшло по одній заяві про намір їх орендувати. Після вивчення попиту, у разі надходження 2 або більше заяв, орган приватизації відповідно до вимог абз. 3 частини 4 ст. 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”оголосить конкурс на право оренди державного майна.Заяви слід надсилати протягом 10 робочих днів після опублікування даного оголошення у газеті «Відомості приватизації» на адресу регіонального відділення в окремому конверті з написом “Заява про оренду” із зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди. Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: (0362) 26-66-75.