A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Сайт ФДМУ – найкращий серед центральних органів влади

Офіційний сайт Фонду державного майна України визнано найкращим серед центральних органів виконавчої влади. Такі результати моніторингу інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів 57 центральних органів виконавчої влади (17 міністерств та 40 інших ЦОВВ) та 24 обласних і Київської міської державних адміністрацій. Моніторинг здійснило Держкомтелерадіо. Сайти оцінювалися за показниками наявності інформації, її якості та інформаційної прозорості. Зокрема, веб-сайт Фонду державного майна отримав найбільше значення показника інформаційної прозорості – 96,23 %.

Як раніше повідомлялося, новий сайт ФДМУ вступив у дію у грудні 2015 року. Його метою стала реалізація політики Фонду з відновлення довіри громадськості та  бізнесу до його діяльності. Сайт розробили зручним і корисним для вітчизняного та іноземного бізнесу, а також – для громадськості, створивши принципово нову громадську платформу, яка увібрала в себе всі можливі механізми забезпечення зворотного зв’язку з громадськістю.

Однією з головних переваг сайту стало створення каталогів об’єктів приватизації та оренди, де представлено сотні об’єктів. Ці переліки постійно поповнюються. Кожен об’єкт представлений відповідною інформаційною карткою, яка містить всю необхідну потенційним покупцям або орендарям інформацію, зокрема, його фото, початкову вартість, етапи та способи приватизації, стан фінансово-господарської діяльності. Крім того, на сайті відкрито доступ до 7 реєстрів та баз даних, наприклад, єдиний реєстр об’єктів державної власності, державний реєстр оцінювачів та суб‘єктів оціночної діяльності, реєстр договорів оренди. Також сайт Фонду відтепер доступний для планшетів і смартфонів.

У травні Фонд державного майна запустив у дію спеціально розроблену лендінгову веб-сторінку http://www.privatization.gov.ua - спеціально для підвищення ефективності приватизації і зацікавленості інвесторів у придбанні державних активів.

«На цій сторінці у вигляді «one-stop-shop» трьома мовами представлено всі об’єкти, які держава пропонує до приватизації – з таймером строків продажу об’єктів, переходом на електронні майданчики для їх придбання та пошуком по регіонах і типах об’єктів», – зазначив голова ФДМУ Ігор Білоус.

Заступник Голови ФДМУ Андрій Гайдуцький відзначив, що схеми приватизації мають бути не тільки прозорими, а й простими.

«Наша лендінгова сторінка дозволить інвесторам обрати об’єкти приватизації «в один клік», і це, звісно, теж сприятиме підвищенню інтересу до них», – сказав А. Гайдуцький