A A A K K K

У Луганській області необхідно оцінити 5 об’єктів

РВ ФДМУ по Луганській області оголошує конкурс з відбору СОД, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об`єктів оренди для визначення ринкової або спеціальної вартості для розрахунку орендної плати.

1. частина нежитлового вбудованого приміщення загальною площею 9,0 кв. м на третьому поверсі п’ятиповерхової будівлі АПК, за адресою: Луганська обл., Попаснянський р-н, м. Золоте, вул. Луначарського, 1.

2. вбудоване нежитлове приміщення будівлі вокзалу ст. Старобільськ площею 14,5 кв. м, за адресою: Луганська обл., м. Старобільськ, вул. Залізнична, б. 13

3.  нежитлове вбудоване приміщення на першому поверсі нежитлової будівлі, площею 12,0 кв. м, за адресою: Луганська обл., м. Лисичанськ, пр. Леніна, 84.

4. тверде покриття із шлакоблоку на піщаній основі площею 26,4 кв. м, за адресою: Луганська обл., м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1.

5. вбудоване нежитлове приміщення гаража площею 20,7 кв. м в одноповерховій будівлі, за адресою: Луганська обл., м. Кремінна, вул. Совєтська, 1б.

Звіт про оцінку має бути складений державною мовою.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

Конкурс відбудеться 21 квітняв 10.00 в РВ ФДМУ по Луганській області за адресою: 93404, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби народів, б. 32 А.

Конкурсну документацію подавати до сектору інформатики, організаційно-документального забезпечення та роботи зі ЗМІ РВ ФДМУ по Луганській області, не пізніше, ніж за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно), за адресою: 93404, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, б.32 А.

Телефон для довідок: (06452) 4-23-48.