A A A K K K

АТ «Турбоатом» працює у безперебійному режимі

Державні підприємства, які знаходяться у сфері управління Фонду державного майна України працюють стабільно, люди захищені, отримують заробітну плату, контракти виконуються вчасно.

АТ «Турбоатом» під керівництвом генерального директора Віктора Суботіна продовжує виконувати поточні контракти на постачання обладнання на електростанції, усі основні цехи працюють у безперебійному режимі, фінансовий план виконується в повному обсязі.

Працівники АТ «Турбоатом» отримали 10 тис. захисних масок, дезінфектори, усі робочі місця та приміщення постійно дезінфікуються, закуплені 35 ламп для дезінфекції приміщень, при підприємстві працює повноцінна поліклініка зі штатом 30 лікарів, було прийнято рішення про закупівлю двох  апаратів штучної вентиляції легень.

Вісім автобусів здійснюють  доставлення працівників до місця роботи і назад, роблять по 2 – 3 ходки перевозячи по 20 людей.  Співробітники підприємства вчасно отримують заробітною платню.

В умовах карантину АТ «Турбоатом» дбає про працівників, сплачує податки та наповнює держбюджет.

Довідково

АТ «Турбоатом» належить до числа найбільших підприємств світу з проектування та виробництва парових турбін для: теплових електростанцій; теплоелектроцентралей; атомних електростанцій. Гідравлічних турбін для: гідроелектростанцій; гідроакумулюючих електростанцій; гідравлічних затворів для ГЕС, ГАЕС і насосних станцій та іншого енергетичного обладнання.

Виробництво турбін здійснюється за замкнутим циклом: від проектно-конструкторських і науково-дослідних робіт до виготовлення, складання, випробування турбін і відвантаження.