A A A K K K

Дмитро Сенниченко представив нове керівництво на ПАТ «Центренерго»

Голова фонду державного майна України Дмитро Сенниченко 1 березня представив трудовому колективу ПАТ «Центренерго» новий склад Дирекції на чолі з Юрієм Власенко. 

У своїй промові голова Фонду держмайна відзначив великий внесок «Центренерго» у підтримку енергетичної безпеки України у найбільш кризовий період. Завдяки відданій роботі колишнього очільника підприємства Олександра Корчинського, компанія змогла завершити рік з 50 млн грн прибутку проти 2.2 млрд грн збитку у 2019 році. Це основа для подальшого розвитку «Центренерго». 

Тепер перед підприємством стоять нові виклики, які потребують нових управлінських рішень – побудова холдингу з державними шахтами та підготовка до приватизації.

«Я певен, що професійна команда нової Дирекції, яку очолив заслужений енергетик України Юрій Власенко, зможе впевнено впоратися з усіма поставленими завданнями. Держава має отримати максимум інвестицій від майбутньої приватизації «Центренерго», і в першу чергу це залежить саме від ефективності роботи компанії. Отже, головна вимога до нової Дирекції – працювати в інтересах держави», – підкреслив Дмитро Сенниченко. 

Він зазначив, що робота менеджменту буде оцінюватися за 5 показниками:

  • Максимізація доходу від продажів електроенергії;

  • Оптимізація витрат;

  • Побудова вертикально-інтегрованої компанії після прийняття відповідного рішення Кабінетом Міністрів;

  • Побудова ланцюга постачання вугілля державних шахт на станції «Центренерго»;

  • Підготовка до приватизації в стислий термін. 

Після офіційного представлення, новий в.о. генерального директора «Центренерго» Юрій Власенко провів першу нараду з керівниками підрозділів підприємства, поставивши завдання за усіма напрямами роботи. 

Нагадаємо, що нове керівництво ПАТ «Центренерго» було призначено ФДМУ за погодженням з Кабінетом Міністрів 26 лютого. На початку березня буде оголошено конкурс на посаду постійного керівника підприємства. Відбір кандидатів проведуть міжнародні агенції з пошуку персоналу, а остаточного переможця обере та затвердить конкурсна комісія, утворена при КМУ.