A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

ФДМУ презентував об‘єкти приватизації в АПК на виставці «Агрокомплекс 2017»

На виставці «Агрокомплекс 2017», яка зараз проходить у Києві, Фонд державного майна презентував об‘єкти приватизації сільськосподарської галузі та ті, які можуть бути використані в АПК.  Заступник Голови ФДМУ Юрій Нікітін, виступаючи перед учасниками та відвідувачами виставки , наголосив, що Фонд приділяє дуже багато уваги приватизації підприємств АПК, оскільки хоче передати їх у приватні руки для забезпечення їх розвитку. «ФДМУ робить усе, аби у 2018 році приватизація аграрних підприємств зайняла помітне місце серед інших, бо ми зацікавлені у надходженні інвестицій у перспективну для України галузь», – сказав він.

Серед найбільш інвестиційно привабливих об‘єктів він назвав Аграрний фонд, Державну продовольчо-зернову компанію, Новопокровський завод хлібопродуктів.

Він також зазначив, що є також низка підприємств, які не відносяться до сільгоспоб‘єктів, але їх ресурси можуть бути використані в АПК, під переробку, склади, ремонт техніки, і закликав інвесторів звернути увагу на них.

Презентація об‘єктів, представлена на виставці, містить окремі розділи, куди входять підприємства за напрямками діяльності: тваринництво, рослинництво, рибництво. Всього представлено близько 20 підприємств, які можна буде приватизувати.

Презентація