A A A K K K

ФДМУ розпочав свою роботу на міжнародній виставці «АгроКомплекс-2017»

31.10–02.11.2017 у виставковому комплексі «КиївЕкспоПлаза» пройде міжнародна виставка «АгроКомплекс-2017», у якій бере участь Фонд державного майна.

Наразі Фонд активно займається підготовкою державних об’єктів до приватизації, в тому числі підприємств агропромислового комплексу.

Одними з ключових підприємств приватизації наступного року мають стати підприємства сільськогосподарської галузі. Крім надходжень до бюджету, приватизація забезпечить розвиток цих підприємств через їх інвестування, у чому держава Україна дуже зацікавлена.

На виставці на широкий загал будуть представлені державні об’єкти агропромислової галузі, які в найближчий час планується виставити на прозорий, відкритий та конкурентний продаж.

Найбільшими підприємствами приватизації агропромислового комплексу у 2018 році є «Аграрний фонд» та «Державна продовольчо-зернова корпорація України». Крім цього, пропонується низька об’єктів аграрного профілю.

31.10.2017 о 15:00 в конференц-залі для проведення презентацій виставкового центру відбудеться виступ керівництва Фонду державного майна України на тему: «Підготовка та приватизація державних об’єктів агропромислового комплексу». На конференцію запрошуються представники бізнесу, зацікавлені інвестори та громадськість.

Фонд державного майна України докладає всіх зусиль, аби 2018 рік ввійшов в історію, як рік приватизаційного прориву та надходження інвестицій в економіку держави.