A A A K K K

ФДМУ розробив порядок конкурсного відбору операторів електронних майданчиків для продажу об’єктів малої приватизації через «ProZorro. Продажі»

ФДМУ розробив проекту наказу «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсного відбору операторів електронних майданчиків з продажу об’єктів малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи «ProZorro. Продажі»

Про це на своїй сторінці у Facebookповідомив керівник ФДМУ Віталій Трубаров.

Проект наказу оприлюднено на офіційному сайті ФДМУ з метою отримання пропозицій та зауважень громадськості.

Цей проект розроблено відповідно до Порядку проведення пілотного проекту з продажу об’єктів малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи «ProZorro. Продажі». Порядок затверджено наказом ФДМУ від 19 липня 2017 року № 1143 та зареєстровано в Мінюсті 06 вересня 2017 року за № 1095/30963.

Відповідно до проекту, для організації та проведення конкурсного відбору Фондом державного майна створюється Робоча група, до складу якої входять представники Фонду, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства юстиції України та Антимонопольного комітету України за їх згодою. Кількість членів робочої групи – не менше 5 осіб.

Робоча група розробляє інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору операторів, яке публікується в офіційному виданні ФДМУ – газеті «Відомості приватизації» та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Фонду, а також на публічному порталі ProZorro. Продажі.

Для участі у конкурсі вимагатиметься, зокрема, лист-підтвердження від адміністратора про проходження тестування електронного майданчика учасника на відповідність технічним вимогам ЕТС, документи, що підтверджують право учасника на використання електронного майданчика, документи, що підтверджують досвід роботи з організації та проведення аукціонів з продажу майна.

Після детального вивчення документів, робоча група прийматиме рішення про включення майданчика до Списку операторів, з якими Фонд та його регіональні відділення будуть укладати договори про продаж.

У порядку також зазначаються тільки дві підстави для недопущення майданчика до конкурсу: надана інформація не відповідає вимогам та подана після закінчення терміну.

Фонд зможе працювати за наказом після погодження із Антимонопольним комітетом, Державною регуляторною службою України, та реєстрації у Міністерстві юстиції України.