A A A K K K

ФДМУ шукає кандидатуру в. о. керівника новоствореного ДП «Одеський нафтопереробний завод»

З метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 632-р «Про віднесення майнових комплексів публічного акціонерного товариства «Одеський нафтопереробний завод» і товариства з обмеженою відповідальністю «Енергія і газ Україна» до сфери управління Фонду державного майна» Фондом державного майна України вживаються дії щодо створення державного підприємства «Одеський нафтопереробний завод».

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо надати пропозиції стосовно кандидатури виконуючого обов’язки керівника новоствореного державного підприємства «Одеський нафтопереробний завод», яка повинна відповідати наступним вимогам:

1.      Повна вища технічна, юридична або економічна освіта.

2.      Загальний досвід роботи не менше 5 років, у тому числі досвід роботи на керівних посадах не менше 3 років.

3.      Розуміння загальних принципів нафтопереробної галузі.

4.      Не мати не знятої або не погашеної судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

5.      Дисциплінованість та системність, дипломатичність та гнучкість, самоорганізація та орієнтація на розвиток, інноваційність та креативність, вміння працювати в стресових ситуаціях.

6.      Вміння вирішувати комплексні завдання в умовах обмеженого часу, вміння працювати при багатозадачності, встановлення цілей, пріоритетів та орієнтирів, вміння працювати з великим масивом інформації.

Кандидатам, що мають бажання обійняти посаду керівника державного підприємства «Одеський нафтопереробний завод» та відповідають вищезазначеним вимогам, необхідно подати до Фонду державного майна України такі документи:

-         заяву про згоду на обранняіз зазначенням мобільного телефону, місця народження згідно паспорту та місця проживання;

-         належним чином завірені копію документа, що посвідчує особу, копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи, копію  документа про вищу освіту;

-         біографічну довідку (резюме);

-         згоду на обробку персональних даних;

-         рекомендації та інші документи на власний розсуд.

Заяву та документи надсилати на адресу Фонду державного майна України (01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 18/9) або на електронну адресу mila1@spfu.gov.uaз подальшим підтвердженням у паперовому вигляді (контактний телефон (044) 200-36-48).

Заяви та документи прийматимуться з 13 жовтня 2017 протягом 20 календарних днів.