A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Фонд держмайна назвав об’єкти, які приватизує в 2018 році

Фонд державного майна України в 2018 році планує продати «Одеський припортовий завод», «Центренерго», «Турбоатом», 6 енергетичних компаній, «Аграрний фонд», «Державну продовольчо-зернову корпорацію України» та низку об’єктів малої приватизації.

Про це повідомив керівник Фонду держмайна Віталій Трубаров на засіданні Американської торговельної палати.

За словами Віталія Трубарова, на ОПЗ вже завершена інвентаризація,і стартова ціна підприємства буде в листопаді. «В листопаді ми отримаємо стартову ціну, і в грудні цього року, якщо всіма учасниками процесу будуть дотримані терміни, ми встигаємо розпочати прийом заявок від потенційних інвесторів, аби на весну 2018 року вийти на безпосередній продаж»,- повідомив керівник ФДМУ.

Віталій Трубавров також зазначив, що продаж «Центренерго» має відбутися навесні2018 року. «По даному підприємству визначений радник, це польський філіал Ernst& Young. Найближчим часомми розраховуємо від  МЕРТу, Мінфіну і Мін’юсту отримати затвердження радника, який проведе аудит та надасть оцінку пакетуакцій. Розраховуємо продаж на весну наступного року»,- сказав Віталій Трубаров.

Керівник Фонду повідомив, що в наступному році планується продаж пакетів акцій Миколаївської, Дніпровської, Херсонської ТЕЦ, а також Запоріжжяобленерго, Миколаївобленерго, Тернопільобленерго, Харківобленерго, Хмельницькобленерго, Черкасиобленерго.

Віталій Трубаров також зазначив, що у 2018 році планується приватизація ПАТ «Турбоатом» «Аграрний фонд», «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

«Фонд очікує на передачу «Аграрного фонду» та «ДПЗКУ». По «Турбоатому» зараз йде робота з Кабміном з визначення розміру пакету акцій, який виставлятиметься на продаж»,- зазначив Віталій Трубаров.

Керівник Фонду держмайна розраховує виконати план надходжень від приватизації у 2018 році у розмірі 22 млрд грн.