A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Фонд держмайна оголосив конкурсний відбір претендентів на зайняття посад чотирьох незалежних членів наглядової ради ПАТ "Запоріжжяобленерго"

Фонд державного майна оголосив конкурсний відбір претендентів на зайняття посад чотирьох незалежних членів наглядової ради
ПАТ «Запоріжжяобленерго». Конкурс відбудеться 23 січня 2018 року. Заявки приймаються до 9 грудня.

Про це повідомив керівник ФДМУ Віталій Трубаров.

Віталій Трубаров зазначив, що кожен новообраний незалежний представник Наглядової ради матиме умовний профіль відповідно до поділу дирекцій підприємства за напрямками роботи.

«У такому випадку Наглядовій раді, як органу, що приймає практично всі ключові рішення діяльності Товариства та здійснює контроль за діяльністю виконавчого органу, буде значно простіше усвідомлювати особливості функціонування товариства як в цілому, так і окремих його дирекцій, розуміти логіку процесів, що відбуваються всередині Товариства, та повноцінно контролювати виконавчий орган, в тому числі окремих його членів», – наголосив  керівник Фонду.

Також за словами Віталія Трубарова, при виборі кандидатів в Наглядову раду суттєвим буде досвід у приватизаційних процесах, угодах М&A (угоди злиття та поглинання) та проектах пов’язаних з ІРО, оскільки належний державі пакет акцій товариства підлягає приватизації.

«До складу наглядової ради повинні входити особи з економічною, юридичною, технічною освітою, кваліфікацією в галузі управління персоналом, інформаційних технологій, маркетингу та продажу»,– зазначив Віталій Трубаров.

Конкурс з відбору незалежних членів наглядової ради ПАТ «Запоріжжяобленерго» стане зразком для відповідних конкурсів на інших державних підприємствах України.