A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Фонд держмайна перевірить дотримання інвестзобов`язань на приватизованих об’єктах

Фонд державного майна України до кінця року перевірить 32 підприємства на предмет виконання ними договорів купівлі-продажу, зокрема, інвестиційних зобов'язань.

Про це повідомив керівник Фонду державного майна України Віталій Трубаров.

За словами Віталія Трубарова, Фонд відслідковує умови виконання договорів на предмет виконання зобов’язань,взятих інвестором. «Приватизація це не лише отримання коштів від продажу підприємства, це впершу чергу інвестиції, нові технології, розвиток, які приходять з новим власником»,- наголошує керівник ФДМУ.

Керівник Фонду також відзначив, що протягом ІІ кварталу 2017 року за договорами купівлі-продажу пакетів акцій, незавершеного будівництва та об’єктів малої приватизації отримано інвестицій на загальну суму 555 млн грн.

У ФДМУ повідомили, що перевірка, зокрема, пройде у «Вінницяобленерго»,  «Волиньобленерго», «Волиньгаз», «Житомиргаз», «Запоріжжягаз», «Ніжинський завод сільгоспмашинобудування», авіакомпанії«Горлиця», ЦМК Київського державного підприємства «Ізумруд» та інших.

Як відомо,в травні 2017 року Фонд держмана подав позов до Господарського суду міста Києва на компанію ТОВ «ЕСУ», яка є власником акцій «Укртелекому» через невиконання умов договору купівлі-продажу.

Всього на контролі ФДМУ перебуває 12,5 тисяч договорів. Претензійно-позовна робота щодо розірвання і повернення відчужених об‘єктів у державну власність здійснюється за 123 договорами, з яких: 9 – пакетів акцій акціонерних товариств, 18 – єдиних майнових комплексів та – 96 об’єктів незавершеного будівництва.