A A A K K K

Фонд здійснив ротацію членів наглядової ради ПАТ «Одеський припортовий завод»

Фонд державного майна України здійснив ротацію членів наглядової ради ПАТ «Одеський припортовий завод» та призначив Ігнатовського Сергія Юрійовича, заступника Голови Фонду – головою наглядової ради.

Нова наглядова рада разом з менеджментом ОПЗ провела переговори з постачальником газу, у ході яких сторони досягли значно кращих умов для заводу за поточним контрактом.

«Контракт із постачальником газу забезпечить стабільну роботу містоутворюючого підприємства, що дозволить підвищити зацікавленість інвесторів міжнародних ринків. Безперервне функціонування заводу також забезпечує робочі місця та своєчасну заробітну плату працівникам», – зазначив Дмитро Сенниченко.

За результатами перегорів, було прийнято рішення, що ПАТ «ОПЗ» буде самостійно продавати
5 тисяч тонн карбаміду, завдяки чому завод зможе отримати додаткові кошти на технічне переоснащення не менше 3-5 млн грн щомісяця. Також підвищено ціну на переробку за давальницьким контрактом.

Дмитро Сенниченко також доручив наглядовій раді оголосити, не пізніше середини січня, відкритий конкурс на постачальника газу для підприємства. Він зазначив, що підготовка до приватизації ПАТ «ОПЗ» продовжується згідно з графіком.