A A A K K K

Кількість приватизованих «малих» об‘єктів та надходження від їх продажу зростають

За оперативними даними ФДМУ, у Iпівріччі 2017 року приватизовано 73 об‘єкти малої приватизації. Надходження коштів у цей період до Державного бюджету складає 94,2 млн. грн.

Для порівняння: за перші шість місяців 2016 року приватизовано 57 об‘єктів на суму 45,2 млн. грн. Виходячи з цих даних, кількість приватизованих об‘єктів збільшилася майже в 1,3 рази, а надходження від них – у 2 рази.

 

Приклади успішної приватизації:

1. Об’єкт державної власності групи Ж – Єдиний майновий комплекс Інституту післядипломної освіти спеціалістів морського і річкового транспорту за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 42.

   

 

Об’єкт приватизовано шляхом продажу на аукціоні в електронній формі за 45,765 млн.грн. (без ПДВ), при початковій ціні 41,598 млн. грн.(без ПДВ).

Тобто, вартість об’єкта виросла більш ніж на 4 млн. грн.

До умов продажу об’єкта відноситься збереження профілю діяльності та існуючих робочих місць у кількості 30 одиниць.

 

2. Об’єкт державної власності групи Ж – туристично-оздоровчий комплексу «Горіховий гай» за адресою: Запорізька обл., Приморський р-н,  м. Приморськ, вул. Курортна, буд. 25.

  

Об’єкт приватизовано шляхом продажу на аукціоні в електронній формі за 3,234 млн.грн. (без ПДВ), при початковій ціні 1,198 млн. грн.

Тобто, вартість об’єкта виросла більш ніж в 2,5 рази.

До умов продажу об’єкта відноситься збереження профілю діяльності.

 

3. Об’єкт державної власності групи А – Будівля пташника загальною площею 263,7 кв. м (разом із земельною ділянкою) за адресою: Кіровоградська обл., Добровеличківський р-н, с. Липняжка, вул. Цукровий завод, 21.

 

Об’єкт приватизовано шляхом продажу на аукціоні в електронній формі за  144,98 тис.грн. (без ПДВ), при початковій ціні 131,8 тис. грн. (без ПДВ).

Тобто, вартість об’єкта виросла на 13,18 тис. грн. (на 10%).

Після приватизації об’єкт використовується за призначенням. На об’єкті створено 2 робочих місця.