A A A K K K

Актуальні новини

01.10.2020

ЯРМИСТИЙ Василь Іванович з 04.09.2020 обіймає посаду заступника начальника Управління - начальника відділу приватизації, управління корпоративними правами, оцінки майна та майнових прав Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій областіі регіонального відділення

28.09.2020

Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області провело Zoom-конференцію з підприємцями Буковини

25.09.2020 відбулась зустріч в онлайн режимі через Zoom-канал за участю керівника Чернівецької торгово-промислової палати Ляховича Василя Миколайовича, 10 осіб – підприємців на тему: «Залучення потенційних інвесторів до приватизації та оренди об’єктів державної власності. (питання та відповіді)». Спікер: начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення – Комаровська Ірина Петрівна. У зустрічі взяли участь начальник відділу приватизації, управління корпоративними правами, оцінки майна та майнових прав - Ярмистий Василь Іванович, начальник відділу орендних відносин, управління державним майном - Купіна Наталія Петрівна.

 

 

14.09.2020

Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області провело зустріч із Чернівецькою ОДА.
14 вересня 2020 року за ініціативою Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулась
нарада на тему: «Реформування державної власності» під головуванням Голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука, за участю Першого заступника Голови Чернівецької обласної державної адміністрації Богдана Ковалюка та начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Ірини Комаровської.
На нараді обговорювалось питання щодо впровадження єдиної комунікативної платформи для взаємодії з органами влади всіх рівнів, з бізнес середовищем та суспільством з метою забезпечення прозорої та чесної приватизації, передачі державного майна в оренду та управління державним майном.
 
 

10.09.2020

Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області провело прес-сніданок за темою: "Приватизація – в нових реаліях".

Саме таку тему мав прес-сніданок, проведення яких ми започаткували сьогодні.  Спікер – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях Ірина КОМАРОВСЬКА розповіла присутнім про нові умови приватизації онлайн. Також зазначила, що сьогодні, завдяки тому, що вся інформація про об’єкти приватизації та проведення електронних аукціонів вміщена в мережі Інтернет, потенційним інвестором може бути кожний українець. Журналісти дізналися про результати аукціонів через систему «ProZorro. Продажі», про виставлені на аукціони об’єкти малої приватизації. За 2  роки від продажу об’єктів Чернівецької області  до державного бюджету надійшло понад 10 млн гривень, приватизовано 12 об’єктів, частина з яких були багаторічним непотрібним баластом держави. 

 

 

28.08.2020

Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області провело робочу зустріч з передставниками Товарної біржі «Буковинська універсальна біржа»

27.08.2020 р. відбулась робоча зустріч з керівництвом Товарної біржі «Буковинська універсальна біржа», кількість учасників  4 чол., Генеральний директор біржі Сухолотюк С.Ю. спікер: Комаровська І.П. - начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ, на тему: «Залучення потенційних покупців до приватизації об’єктів малої приватизації Чернівецької області. Консультаційний та технічний супровід учасників електронних аукціонів».