A A A K K K

Актуально

18.12.2020

Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області провело  Zoom-конференцію з питань приватизації

18.12.2020 відбулась зустріч з Головою Путильської районної державної адміністрації Бегін Віктором Васильовичем в онлайн режимі через Zoom-канал на тему: «Залучення потенційних інвесторів до приватизації об’єкта - окремого майна у складі: Путильська районна лабораторія загальною площею 133,50 кв.м, (смт. Путила, Чернівецька обл., вул.Кобилянської О.,18). Спікери: Комаровська Ірина Петрівна – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області; Ярмистий Василь Іванович - заступник начальника Управління - начальник відділу приватизації, управління корпоративними правами, оцінки майна та майнових прав.
Під час зустрічі керівник райдержадміністрації повідомив про розміщення на сайті райдержадміністрації Інформаційного повідомлення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні з умовами зазначеного об’єкта.
Райдержадміністрація сприятиме поширенню інформації про продаж об’єкта приватизації та всім зацікавленим потенційним покупцям будуть надаватися контактні телефони працівників Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій  області Регіонального відділення.