A A A K K K

Веб-портал працює в тестовому режимі. Зауваження та побажання направляйте на адресу press@spfu.gov.ua

Вивчення попиту

14.03.2018

Вивчається попит з метою приватизації із збереженням профілю діяльності об’єктів державної власності або передачі в оренду

1.  Назва об’кта: Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку „Юність” (будівлі).

Місцезнаходження обєкта:Чернівецька область, Вижницький р-н, смт.Берегомет, вул. Піонерська, 2.

Відомості про об`єкт: Будівлі та споруди загальною площею 4938,5 м².

Об’єкт розташований  у мальовничому куточку Буковини на березі річки Сірет, біля гори Стіжок, в екологічно чистій, зеленій зоні, де чудове чисте повітря з запахом справжньої хвої сприяє повноцінному відпочинку та оздоровленню дітей. Під’їзна дорога з твердим покриттям.

Відомості про земельну ділянку: земельна ділянка під об’єктом не сформована, кадастровий номер відсутній. Землевпорядна документація не виготовлялася.

2. Назва об’кта: Пансіонат „Буковина” (будівлі та споруди).

Місцезнаходження об’єкта:Чернівецька область, Глибоцький р-н, с. Валя-Кузьміна, вул. Озерна, 13.

Відомості про об`єкт: Будівлі та споруди загальною площею 4164,3 м².

Об’єкт розташований  на березі озера на території Валя Кузьмінського ландшафтного парку в 15 км. від м. Чернівці, в екологічно чистому місці, в оточенні хвойних та букових лісів.

Відомості про земельну ділянку:земельна ділянка під об’єктом не сформована, кадастровий номер відсутній. Землевпорядна документація не виготовлялася.

3. Назва об’кта: Пансіонат з лікування матері і дитини „Зелені пагорби” (будівлі).

Місцезнаходження обєкта:Чернівецька область, Вижницький р-н, с. Виженка.

Відомості про об`єкт: Будівлі та споруди загальною площею 3143,8 м².

Об’єкт розташований в екологічно-чистій зоні Буковинських Карпат на лівому березі гірської річки Виженка, на схилі, що має гірський рельєф і переходить в заліснену зону.

Відомості про земельну ділянку: земельна ділянка під об’єктом не сформована, кадастровий номер відсутній. Землевпорядна документація не виготовлялася.

Пропозиціїщодо придбання або отримання в оренду зазначених об’єктів державної власності надсилати на адресу Регіонального відділення ФДМУ по Чернівецькій області (58001, м.Чернівці, вул.Л.Кобилиці, 21-А)  до 05.04.2018 р.

Зазначені об’єкти можуть бути передані в оренду (в подальшому приватизовані) винятково зі збереженням цільового призначення (безстроково).

Додатково Регіональним відділенням ФДМУ приймаються пропозиції щодо можливих капіталовкладень (інвестицій) та умов ефективного використання таких об'єктів (зокрема, покращення інфраструктури закладів соціальної сфери, створення додаткових робочих місць, ймовірне впровадження соціальних програм та терміни їх виконання).

Заяви потенційних орендарів-покупців повинні містити такі відомості:

- фізичні особи – П.І.П., місце реєстрації, фактичне місце проживання, ідентифікаційний номер, паспортні дані;

- юридичні особи – повне найменування, юридична адреса, код ЄДРПОУ, банківські реквізити.

Додаткову інформацію про об’єкти та умови їх продажу або оренди можна отримати в РВ ФДМУ по Чернівецькій області.  Телефон: 55-42-35.