A A A K K K

Заяви потенційних орендарів на включення об`єктів до Переліку відповідного типу

16.11.2020

Заява на включення нерухомого майна до Переліку ІI типу

       12.11.2020 до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях надійшла заява бюджетної установи - Територіального управління Служби судової охорони у Чернівецькій області з приводу включення до Переліку другого типу (передача в оренду без проведення аукціону) державного нерухомого майна – нежитлових приміщень будівлі першого поверху загальною площею 299,4кв.м, за адресою: м. Чернівці, вул. Кармелюка, 9, що перебуває на балансі Управління поліції охорони в Чернівецькій області, з цільовим призначенням - для розміщення органу державної влади, діяльність якого фінансується за рахунок державного бюджету (Територіального управління Служби судової охорони у Чернівецькій області).

 

 

07.10.2020

«Заяви потенційних орендарів на включення об’єктів до Переліку відповідного типу»

 На розгляді Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях перебувають заяви суб’єктів господарювання з приводу включення до Переліку першого типу (передача в оренду на аукціоні)державного нерухомого майна, а саме:

- вбудованого приміщення другого поверху адміністративної будівлі (1-2) площею 14,70 кв.м, розташованої за адресою: Чернівецька область, Кельменецький район, смт. Кельменці, вул. О. Довженка, 9, що перебуває на балансі Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з метою розміщення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють іншу виробничу діяльність (адвокатська діяльність). Строк оренди – 3 (три) роки. /заявникадвокат Іванічек О.І./;

- вбудованого приміщення першого поверху адміністративної будівлі (1-7) площею 20,80 кв.м та вбудованого приміщення першого поверху адміністративної будівлі (1-8) площею 2,8 кв.м, розташованої за адресою: Чернівецька область, Кельменецький район, смт. Кельменці, вул. О. Довженка, 9, що перебуває на балансі Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з метою розміщення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють іншу виробничу діяльність (проведення робіт з землеустрою). Строк оренди – 3 (три) роки. /заявник- Приватне підприємство "ЗЕМТЕХСЕРВІС"/;

- приміщення площею 28,1 кв.м першого поверху будівлі гуртожитку №2, розташованого за адресою: вул. Чорноморська, 15-а, м. Чернівці, що перебуває на балансі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», з метою розміщення закладу харчування, який не здійснює продаж товарів підакцизної групи /кафетерій/. Строк оренди – 5 (п’ять) років. /заявникФОП Шмаргалова Н.М./

 

 24.09.2020

Надійшла заява на включення нерухомого майна до Переліку І типу

18.09.2020 до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях надійшла заява ПП ”Мастер Продукт” з проханням включити до Переліку першого типу (передача в оренду на аукціоні) державне нерухоме майно – частину нежитлового приміщення, а саме: приміщення на ІІІ – му поверсі будівлі за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 194-А загальною площею 103,60 кв.м., в тому числі  (1-52) -13,20 кв.м.; (1-53) – 30,80 кв.м.; (1-55) – 20,30 кв.м.; (1-56) – 2,40 кв.м.; (1-57) -1,60 кв.м.; (1-58) – 1,20 кв.м.; (1-59) – 1,20 кв.м.; (1-60) – 2,00 кв.м.; (1-61) – 10,20 кв.м.; (1-62) – 10,50 кв.м.; (1-63) 10,20 кв.м., що знаходиться на балансі ДУ «Держгрунтохорона” з метою використання під офісні приміщення терміном на 5 (п’ять) років.

 

 

14.09.2020

Заяви на включення нерухомого майна до Переліку І типу

08.09.2020 до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях надійшли заяви суб’єктів господарювання з приводу включення до Переліку першого типу (передача в оренду на аукціоні) державного нерухомого майна, а саме:

-                     вбудоване приміщення площею 23,6 кв.м першого поверху адміністративної будівлі (літ.АІІ), розміщеної за адресою: Чернівецька обл., смт Кельменці, вул. О. Довженка, 9,що обліковується на балансі Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; цільове призначення визначено орендарем як розміщення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють іншу виробничу діяльність (проведення робіт із землеустрою). Строк оренди – 3 (три) роки. /заявник - Приватне підприємство "ЗЕМТЕХСЕРВІС" /;

контора площею 127кв.м, за адресою: Чернівецька область, Глибоцький район, смт Глибока, вул. Радгоспна, буд.6, що обліковується на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, з цільовим призначенням – для розміщення офісних приміщень, виробничих приміщень, соціально – побутових об’єктів, для надання побутових послуг населенню. Строк оренди згідно законодавства – 5 років /заявникфізична особа-підприємець  Воротняк Ю.В./.

 

 

02.09.2020

Заяви на включення нерухомого майна до Переліку І типу

До Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях надійшли заяви суб’єкта господарювання - ПАТ Акціонерний банк "УКРГАЗБАНК" (27.08.2020 отримано заяви; 31.08.2020 - уточнення стосовно об’єктів оренди)щодо включення нерухомого державного майна до Переліку першого типу /передача в оренду на аукціоні/, а саме:

    - приміщення (1-2А) площею 10,0кв.м адмінбудинку вантажного терміналу (літ.2А) МАПП “Порубне”, за адресою: Чернівецька обл., Глибоцький р-н, c. Тереблече, вул. Головна, 2К, що обліковується на балансі Буковинської митниці Держмитслужби;

    -  приміщення (1-23) площею 9,1кв.м громадського будинку (будівлі КПП) (літ.А) МАПП “Порубне”, за адресою: Чернівецька обл., Глибоцький р-н, c. Тереблече, вул. Головна, 2К, що обліковується на балансі Буковинської митниці Держмитслужби;

    -  приміщення (1-7) площею 6,80кв.м та (1-8) площею 4,90кв.м першого поверху  будівлі (літ.А) пункту пропуску "Мамалига-Крива", за адресою: Чернівецька обл., Новоселицький р-н, c. Мамалига, вул. Головна, 226, що обліковується на балансі Філії «Центр митного забезпечення та сервісних послуг» УДП «Укрінтеравтосервіс».

         Мета оренди вищевказаних приміщень – розміщення фінансової установи /відділення банку/.

          Перелічені вище заяви надіслані на адресу Балансоутримувачів для розгляду та вчинення дій згідно част. 2,4 ст.6 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна» №157-ІХ.

 

 

27.08.2020

Заява на включення нерухомого майна до Переліку ІI типу

На розгляді Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях перебуває заява суб’єкта господарювання щодо включення нерухомого державного майна до Переліку другого типу /передача в оренду без аукціону/ - Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області від 21.08.2020 № 392/24-97-10 (за вх. №10/01292 від 25.08.2020); об’єкт нерухомості, який пропонується до включення до Переліку другого типу – частина приміщень площею 1470,22кв.м будівлі Головного управління Державної податкової служби в Чернівецькій області, розміщеної за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200а.

 

 

25.08.2020

Заява на включення нерухомого майна до Переліку І типу

На розгляді Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях перебуває заява суб’єкта господарювання фізичної особи – підприємця Слоцької Цвітани Валентинівни від 20.08.2020 за вх.№18/01273 щодо включення нерухомого державного майна до Переліку першого типу /передача в оренду на аукціоні/, а саме: приміщень (1-5) площею 45,10 кв.м та (1-6) площею 15,80 кв.м, розміщених за адресою: Чернівецька обл., Кельменецький р-н, смт Кельменці, вул. О. Довженка, 9,що обліковуються на балансі Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги /мета оренди - розміщення торговельного об’єкту, який не здійснює продаж товарів підакцизної групи/.

 

07.08.2020

Заяви на включення нерухомого майна до Переліку І типу

На розгляді Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях перебувають заяви суб’єктів господарювання щодо включення нерухомого державного майна до Переліку першого типу /передача в оренду на аукціоні/, з них:

   - звернення фізичної особи – підприємця Пукайло Романа Степановича від 28.07.2020 за вх.№18/01155; об’єкт нерухомості, який пропонується до включення до Переліку першого типу – частина прохідного приміщення площею 1(один) кв.м. на першому поверсі кожного з гуртожитків: №2 (вул. Чорноморська, 15А), №4  (вул. Білоусова, 20), №5 (вул. Чернігівська, 1) та №7 (2-ий провулок Кармелюка,3), що обліковуються на балансі Вищого державного навчального закладу України "Буковинський державний медичний університет" (цільове призначення – надання інших побутових послуг населенню /розміщення стелажів для доставки з пральні/).

   - звернення фізичної особи – підприємця Козубець Світлани Григорівни від 31.07.2020 за вх.№18/01175; об’єкт нерухомості, який пропонується до включення до Переліку першого типу – нежитлові вбудовані підвальні приміщення будівлі навчального корпусу №1 (літ.А), загальною площею 62,4 кв.м (в т.ч. приміщення (1-2) – 52,3 кв.м, приміщення (1-10) – 10,10 кв.м), за адресою: м. Чернівці, вул. Є. Гребінки, 16, що перебуває на балансі ДВНЗ «Чернівецький коледж дизайну та економіки», з метою розміщення буфету, що не здійснює продаж товарів підакцизної групи у закладі освіти.

 

16.07.2020

Заяви на включення нерухомого майна до Переліку ІІ типу

На розгляді Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях перебувають заяви суб’єктів господарювання щодо включення нерухомого державного майна до Переліку другого типу /без проведення аукціону/, з них:

-  звернення від Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги від 10.07.2020 № 01-18/462 (за вх. №11/01045 від 13.07.2020), об’єкт нерухомості, який пропонується до включення до Переліку другого типу - приміщення кабінету №16 (1-16) площею 21,20 кв.м, розташованого на першому поверсі адміністративного будинку за адресою: Чернівецька область, м. Герца, вул. Центральна, 14А, що перебуває на балансі Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області;

-  заява від самозайнятої особи  Іванічека Олександра Івановича від 09.07.2020 без номера (за вх. №18/01050 від 13.07.2020),  об’єкт нерухомості, який пропонується до включення до Переліку другого типу - кабінет площею 12,0 кв.м, який розташований на першому приміщення за адресою: Чернівецька область, смт. Кельменці, вул. Сагайдачного, 24, що перебуває на балансі Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).

 

17.03.2020

Заява на включення нерухомого майна до Переліку другого типу

На виконання абзацу 2 підпункту 1 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-ІХ, що набрав чинності 27.12.2019 та введений в дію 01.02.2020 розміщено наступну інформацію:

12.03.2020 за вх. № 19/00449 до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях надійшла заява Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України»від 06.03.2020 №50/1-07/761/17768/2020-00/вих із приводу включення до Переліку другого типу (передача в оренду без проведення аукціону) нерухомого майна: приміщень підвалу, першого, другого, третього та четвертого (мансарда) поверхів будівлі (літера Б) загальною площею 1591,3 кв.м/, розміщеного за адресою: м. Чернівці, вул. Кобилянської Ольги, 1/ площа Центральна, 3, що перебуває на балансі Пенсійного фонду України, з метою зберігання запасів готівки Національного банку України та забезпечення готівково-грошового обігу в регіоні, терміном на 4 роки 11 місяців, з урахуванням розпорядження КМ України від 26.06.2019 №477-р, рішень Національного банку України.